Субота, 20.01.2018, 02:31

Головна » 2014 » Листопад » 24

22 листопада на базі Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Класичного приватного університету - провідного вищого навчального закладу центрального регіону України - відбулася олімпіада з математики, української мови, історії України та правознавства для учнів 9-11 класів. Її переможцями стали старшокласники школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Олена Кравчук, 11 - І місце з математики, Владислав Кравченко, 11 - ІІІ місце з математики, Анастасія Сінченко, 11 - ІІІ місце з правознавства, Антоніна Нікітенко, 10 - ІІ місце з правознавства, Тетяна Гуртова, 10 - ІІ місце з математики, Іван Пушкаренко, 10 - ІІІ місце з математики, Христина Кім, 9А - І місце з математики, Юлія Мельник, 9А - ІІ місце з історії, Дмитро Кравчук, 9Б - ІІІ місце з історії. Володарі І місця отримали премію, а якщо випускники забажають вступити до КІДМУ КПУ, їм буде надано на знижку в оплаті навчання. Вітаємо переможців та призерів!

Довідка
   Заклад заснований у 2011 р. Історія його створення пов’язана ліквідацією Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ. Адже саме тоді виникла необхідність у створенні нового навчального закладу, який би надав можливість не лише отримати повну вищу юридичну освіту, але й підготувати фахівців, які будуть захищати законні права та інтереси кожного громадянина.
   Більше 80 % викладацького складу Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ перейшли працювати до КІДМУ КПУ.
   Інститут здійснює підготовку юристів для підприємств, установ та організацій всіх форм власності, у тому числі органів державної влади і місцевого самоврядування, суду, адвокатури, прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, консульських установ, податкової інспекції, митної служби, а також навчальних закладів та науково-дослідних установ.
   Наступного року інститут планує розширити напрямок підготовки майбутніх фахівців – у 2015-2016 навчальному році відкриється кафедра богослов’я. Але це не всі сюрпризи, які підготував заклад для своїх студентів. У студентів Кіровоградського інституту державного та муніципального управління КПУ є унікальний шанс стати офіцерами запасу, закінчивши 2 роки військової кафедри.
   Кіровоградський інститут державного та муніципального управління КПУ готує фахі ... Читати далі »
Переглядів: 315 | Додав: Yulia | Дата: 24.11.2014

«  Листопад 2014  »