Вівторок, 25.09.2018, 14:10

Головна » 2014 » Жовтень » 28

Після кількаразового вимушеного відтермінування 21 жовтня на плацу навчального закладу відбулася урочиста церемонія кадетської посвяти. Ритуал складання присяги проходили кадети IV взводу та новобранці І-ІІІ взводів.

У призначений час на плацу зазвучала патріотична музика, кадетський підрозділ шикувався у колону, у перших рядах якої встали кадети, що складали присягу. Після команди командира кадетського підрозділу капітана А. В. Чаловського про початок посвяти пролунали фанфари, і під козацький марш кадетська колона на чолі з групою прапороносців зайшла на плац і вишикувалася в стрій. Група прапороносців (кадети І взводу Роман Мєткий, Костянтин Зайцев, Дмитро Кравчук, командир Володимир Нертик; зміна: Олександр Хороший, Євген Могильний, Володимир Шевченко, командир Артур Малиновський) винесла прапор, біля якого було встановлено почесну варту.

Після рапорту командира кадетського підрозділу директору НВО «Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» С. Д. Сторчаусу про прибуття кадетів для складання присяги пролунав Гімн України. Директор школи привітав кадетів і розпочалася процедура складання присяги. Педагоги-наставники О. М. Кравченко, Є. П. Горенко, старший лейтенант О. П. Капчеля по черзі викликали кадетів до столів із текстами кадетської присяги та книгами реєстрації.

Після виголошення присяги кадети ставили підписи в книзі реєстрації та займали місце в строю. Командир кадетського підрозділу доповів директорові про завершення ритуалу, відповідальні особи передали йому книги з підписами кадетів. Директор закладу та запрошений на церемонію представник шефів майор УМВС України привітали кадетів зі складанням присяги, прозвучав Гімн України, і кадетський підрозділ, очолюваний групою прапороносців, повзводно був виведений з плацу. За його межами новобранців гаряче вітали батьки, родичі та друзі.

Товариші кадети, будьте гідні наданої вам високої честі!

Переглядів: 319 | Додав: Yulia | Дата: 28.10.2014

«  Жовтень 2014  »