Субота, 21.07.2018, 03:02

Головна » 2014 » Жовтень » 16

13 жовтня в актовому залі учні кадетських класів стоячи зустрічали бійця батальйону територіальної оборони №34 «Батьківщина» Сергія Володимировича Шагіна. Під час вересневої благодійної акції «Допоможи пораненому солдату» Сергію, який лікувався від вогнепальних поранень в одеському шпиталі, учні школи та їх родини надали грошову допомогу, і після виписки з лікарні він завітав до навчального закладу, аби подякувати учням та поспілкуватися з кадетами.

Сергій розповів хлопцям про військові будні, життя у польових умовах, складностях побуту, коли ранішнє чищення зубів здається неприпустимою розкішшю в умовах дефіциту води... Пригадуючи обставини свого поранення, Сергій висловив подяку на адресу волонтерів, які підтримували батальйон продуктами та спорядженням. Без наданих ними тактичних окулярів та рукавиць, кевларових шоломів, що витримують потрапляння осколків гранати, водовідштовхувального обмундирування втрати у особовому складі підрозділу були б значно більшими.

Хлопці оглянули спорядження, "наживо" поспілкувалися з учасником бойових дій та побажали йому остаточного одужання. Від адміністрації закладу Сергію зі словами подяки за мужність вручили квіти та виготовлений гуртківцями ЦПВ «Оріон» сувенір-оберіг на згадку. Бажаємо здоров'я!
Переглядів: 251 | Додав: Yulia | Дата: 16.10.2014

14 жовтня учні 1Б класу приймали гостей - представників Кіровоградського осередку (президент о. Євгеній Жабковський) YMCA, однієї з найбільших молодіжних організацій світу. YMCA України – це всеукраїнський молодіжний нерелігійний волонтерський рух, який об'єднує молодих людей для особистісного зростання, взаємної допомоги та соціального служіння.

Волонтери привітали маленьких школяриків зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та побажали їм вдалого початку шкільного життя. Під час бесіди з учнями вони постаралися запалити в серцях дітей зірочки віри в любов, турботу і чесність, закликали проявляти доброту та розповіли, чому це важливо в сучасному житті. І як годиться на свята, діти отримали подарунки - їх підготували родини Ісландії, небайдужі до долі нашої країни та її дітей. Дякуємо друзям за увагу до нашого навчального закладу.
Переглядів: 246 | Додав: Yulia | Дата: 16.10.2014

«  Жовтень 2014  »