Середа, 26.09.2018, 05:40

Головна » 2014 » Жовтень » 15

14 жовтня на запрошення адміністрації НВО «Школа-інтернат, ліцей «Сокіл» до навчального закладу завітала Катерина Савельєва – дружина кіровоградського військового за контрактом молодшого сержанта Юрія Савельєва.
   Двадцятивосьмирічний військовослужбовець третього окремого полку спеціального призначення (військова частина А-0680) Юрій Савельєв родом з села Підлісне Олександрівського району. 3 червня під час виконання бойового завдання на території Луганської області Юрій отримав важкі поранення. Вже кілька місяців він прикутий до ліжка і на даний момент знаходиться у відділенні нейрохірургії Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України у Києві. Він переніс операцію на хребті - прогноз позитивний, але попереду ще кілька операцій, лікування і тривала реабілітація. Юрій і Катерина мають двох донечок - семи і трьох років, і родина потребує фінансової допомоги. Від імені учнів та їх батьків директор закладу С. Д. Сторчаус передав дружині пораненого спецпризначенця 2656 грн., зібрані під час благодійного ярмарку 8 жовтня.
   Бажаємо Юрію скорішого одужання та повернення у коло своєї люблячої родини!
Переглядів: 266 | Додав: Yulia | Дата: 15.10.2014

12 жовтня, напередодні великого православного свята Покрови, при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці відкрився Православний центр духовно-морального й естетичного розвитку дітей та юнацтва імені святої праведної Єлизавети. Ведучою урочистостей була соціальний педагог школи-інтернату С. М. Іващенко. Звертаючись до дітей, вона розповіла, яке значення має в православ'ї дзвін, та запропонувала випустити у небо зв'язку білих і блакитних кульок (білий - колір чистої дитячої душі, а блакитний - колір Богородичних свят), що понесуть світом тепло дитячих долоньок.

Учасниками заходу були вихованці вокального ансамблю «Даринка» школи-інтернату, кер. Т. В. Гаврилова. Для гостей свята, серед яких було багато дітей з обмеженими можливостями, учні виконали пісні «Прошли нам, Боже...» та «Ми разом», які тепло прийняли глядачі. Всі артисти отримали яскраві дитячі книжечки та кондитерські набори від організатора свята товариства «Православна просвіта».

На храмовому подвір'ї діти із задоволенням брали участь у цікавих майстер-класах, спостерігаючи, як під умілими руками дівчат-волонтерів народжувалися чудові квіти з паперу та стрічок, симпатичні звірятка з вати тощо. Настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Євген Назаренко провів для гостей екскурсію по храмовому комплексу, розповів про ікони та оздоблення храму. Зацікавлені у православній освіті для своїх дітей батьки написали заяви про вступ до центру.
Переглядів: 233 | Додав: Yulia | Дата: 15.10.2014

«  Жовтень 2014  »