Неділя, 21.10.2018, 07:02

Головна » 2014 » Жовтень » 14

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. Водночас з ним відзначається День українського козацтва. У незалежній Україні це свято встановлене Указом Президента України від 7 серпня 1999 року. Але неофіційно воно святкується вже декілька століть.

За багаторічною традицією в нашому навчальному закладі до цього дня приурочується військово-спортивна гра-випробування «Козацькі забави» для учнів середньої ланки. Цьогоріч у грі, що відбулася 9 жовтня, брала участь рекордна кількість учасників - близько 200 учнів з 12 класних колективів. Після шикування на шкільному подвір'ї, привітання, перевірки особового складу, інструктажу з ТБ учасники отримали напутнє слово директора, вишикувалися в похідну колону та вирушили до місця попередньої дислокації.

Здача рапортів братств, виголошення девізи та примовки, огляд прапорів, емблем та інших атрибутів братств відбулися біля пам'ятного знаку визволителям Кіровограда в Гаю десантників. Підготовку братств до гри штаб оцінював за 12-бальною шкалою. Найвищий бал за зовнішню атрибутику отримали учні 5А, 5В, 7Б та 8А класів; девізи та примовки найкраще виголошували 6Б, 9А та 9Б класи. Переможцями організаційного етапу стали учнівські братства 5В та 7Б класів (по 23 б.), 8А (22 б.) та 5А (21 б.).

Кадети та вихованці кадетських класів переформувалися у групи військ «Південь», «Схід», «Захід» і у супроводі закріплення військових спостерігачів проходили випробування в умовах, наближених до військових навчань. По карті місцевості вони здійснили проходження в режимі крос-походу з виконанням спецкоманд військових спостерігачів таких КП: «Стрілковий», «Хімзахист», «Переповзання та маскування», «Топографічний».

Військова смуга перешкод для груп військ полягала у виконанні вправ «Заняття вогневої позиції», «Рух в атаку», «Рух по мінному переходу», «Маскувальне переповзання, рух перебіжками», «Рух в атаку з метанням гранати», «Переслідування противника бігом».

Некадетськ ... Читати далі »
Переглядів: 425 | Додав: Yulia | Дата: 14.10.2014

Традиційний для навчального закладу осінній ярмарок дарів природи та учнівських сувенірів цього року був проведений у формі благодійної виставки-продажу. 8 жовтня школярі і вчителі, співробітники і гості школи мали змогу придбати підготовлені родинами наших учнів страви української національної кухні, солодощі та фруктові напої, поробки з природних матеріалів, рукоділля тощо.

Всі підготовлені лоти були дуже цікавими і старанно виконаними, тому діти із приємністю їх купували та з гордістю продавали. Всього під час заходу було уторговано 2 656 грн., які рішенням учнівського самоврядування будуть спрямовані на допомогу українській армії. Дякуємо батькам та педагогам, які надихали дітей на творчість та самі були для них прикладом небайдужого ставлення до справи.

Переглядів: 320 | Додав: Yulia | Дата: 14.10.2014

«  Жовтень 2014  »