Неділя, 21.01.2018, 17:29

Головна » 2014 » Жовтень » 13

Книга - це велике диво, створене людиною. Вона втілює в собі всі знання про життя у світі, весь історичний досвід народів землі, книга - це найпотужніше знаряддя для розвитку духовних сил людства.
   10 та 13 жовтня в рамках Місячника, що триває у школі-інтернаті, бібліотекар М. Г. Радецька провела для третьокласників бібліотечні уроки «Книга - твій найкращий друг». З метою закріпити знання молодших школярів про правила поводження з книгою, сформувати в учнів навички дбайливого ставлення до книги, навчити дітей любити і поважати навчальну книгу Маргарита Георгіївна запропонувала третьокласникам переглянути мультимедійну презентацію з історії виникнення книги. Діти прослухали оповідання О. Вишні «Любіть книгу», уявили себе на місці Василька-«книги» та спробували передати його відчуття. З великим бажанням та задоволенням учні відгадували загадки, складали прислів'я та дали обіцянку книголюба.

Переглядів: 235 | Додав: Yulia | Дата: 13.10.2014

8 жовтня з нагоди відкриття 24-го концертного сезону дитячої філармонії відбувся благодійний концерт учнівських творчих колективів «Єдина країна – моя Україна» за участю зразкового хореографічного ансамблю «Алегро». У фойє філармонії було влаштовано виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва та малюнків «Ми прагнемо миру на рідній землі», які створили учні кіровоградських шкіл задля підтримки українських військовослужбовців, що нині відстоюють територіальну цілісність України. Її експонати, у тому числі обереги та сувеніри, виконані учнями школи-інтернату, організатори передали присутнім на концерті військовим 3-го полку спецпризначення.

Під час благодійного концерту було зібрано 6080 грн. для спецпризначенців Петра Гарасим’яка, Віктора Бердника, Олександра Трепака та Олександра Сидорова, які зараз перебувають на лікуванні у військовому шпиталі в Одесі.
   10 жовтня було презентовано спільний проект управління освіти Кіровоградської міської ради та Кіровоградської обласної дитячої філармонії «Дитячий внесок у творчість міста». Він реалізується з метою залучення до різних видів творчості широкого загалу мешканців міста Кіровограда та триватиме до травня 2015 року.
   За цей період учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники, батьки та громадськість матимуть змогу продемонструвати свої таланти у різних видах мистецтва разом з професійними виконавцями Кіровоградської обласної філармонії. Концерт колективів ЦПВ «Оріон» відбудеться у квітні 2015 р.
   Також 10 жовтня під егідою управління освіти Кіровоградської міської ради відбувся звітний концерт творчого об’єднання «Сузір’я зразкових». Поряд з іншими зразковими хореографічними колективами його учасником був ансамбль «Алегро». На сцені обласної філармонії вихованці Н. В. Мілентій та В. М. Захаревич виступили з танцювальними композиціями «Полька» (дитячий блок), «Кантрі», «Молдавський танець» (народний блок), брали участь у спільних номерах «Калина» та фінальному. За вагомий внесок у популяризацію та розвиток хореографічного мистецтва, активну підтримку талановитої молоді Кіровоградщини колективу ансамблю, а також хореографу молодшої групи В. М. Захаревич і костюмеру Л. Б. Кравченко оголошено подяку Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

Творче об’єднання «Сузір’я зразкових» підготувало звіт про свою діяльність протя ... Читати далі »
Переглядів: 397 | Додав: Yulia | Дата: 13.10.2014

«  Жовтень 2014  »