Понеділок, 23.07.2018, 03:11

Головна » 2014 » Вересень » 02

Всенародним святом школярів – колишніх, сьогоднішніх і майбутніх – розпочався 1 вересня новий навчальний рік, особливо пам'ятний для учнів випускного класу. Їх перших зустрічала святкова лінійка – привабливих, творчих, завзятих, напрочуд талановитих.

Сьомий рік поруч з ними вчитель за покликом душі, класний керівник Людмила Михайлівна Піхуля, а вихователь Антоніна Антонівна Іванова крокує з випускниками стежиною шкільного життя із першого класу і стала для кожного рідною людиною!
   Сто малюків з радістю прийшли до нас цьогоріч, тож радістю і добром зустріла їх шкільна родина. Нехай цей день вони запам’ятають на все життя, як і своїх перших вчителів Жанну Леонідівну Скринько, Наталію Григорівну Геращенко, Світлану Валеріївну Харитонову, Світлану Юріївну Ігнатьєву.

Цьогорічні урочистості були пофарбовані не тільки в традиційні кольори осені, але і пройняті духом єдності і патріотизму, який проявлявся в оздобленні шкільного двору, вбранні учнів і вчителів, промовах і квіткових композиціях... За традицією згадали тих, хто захищав і прославляв рідну землю, а кадети І взводу отримали право покласти квіти до пам’ятного знаку визволителям. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність і суверенність України.

Голова шкільного самоврядування Олена Кравчук привітала учнів і вчителів з початком нового навчального року та повідомила рішення одинадцятикласників узяти шефство над першачками, аби допомогти їм швидше звикнути до шкільного життя та навчитися самостійності. Випускники утворили з першокласниками символічне коло єднання та вручили хлопчикам дубові вінки як символ сили і здоров'я, а дівчаткам віночки з калини та верби, які підкреслили їхню чарівність та ніжність.

І от сріблястий дзвоник знову покликав усіх до Країни знань. Право разом з першокласниками дати перший дзвоник було надано учням 11 класу Олені Кравчук та Ростиславу Пивоварчуку. А потім першачки у супроводі старшокласників попрямували на свій перший урок. В добру путь!

... Читати далі »
Переглядів: 387 | Додав: Yulia | Дата: 02.09.2014