Вівторок, 24.04.2018, 01:51

Головна » 2014 » Червень » 18

З 16 до 18 червня на базі КОЦТКЕУМ проходили ІХ обласні збори-змагання за програмою громадського дитячого руху «Школа безпеки», організовані Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області. Місто Кіровоград у них представляла команда школи-інтернату, ліцею «Сокіл» у складі Оксани Нєлєпи, Юлії Мельник, Івана Буряченка, Артура Малиновського, Богдана Гречука, Олексія Лашка, командир відділення Володимир Нетрик.

Першого змагального дня спортсмени пройшли обов'язкове страхування від нещасного випадку, а після офіційної церемонії урочистого відкриття зборів брали участь у психологічному тестуванні, здійсненому фахівцями МНС, та агітаційно-презентаційному конкурсі.

Конкурсна програма включала домашнє завдання «Представлення команди», презентацію стенду та інформаційно-методичних матеріалів, що популяризують здоровий та безпечний спосіб життя і пропагують професію рятувальника, електронний фотозвіт про систему роботи навчального закладу за програмою дитячого руху «Школа безпеки» у 2013/2014 н. р. За результатами першого дня змагань команда школи-інтернату виборола І місце!

Наступного дня командам належало пройти іспит «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища з елементами рятувально-прикладної дистанції». На етапі «Бойове розгортання та гасіння пожежі» учасники демонстрували вміння діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного характеру.

Було відпрацьовано долання навчальних ділянок з елементами смуги перешкод та спеціальні вправи з проведення пожежно-рятувальних робіт із використанням засобів індивідуального захисту і пожежних та аварійно-рятувальних пристроїв.

На етапі «Рятувальні роботи у зоні техногенної аварії» учні виконували спеціальні вправи з радіаційно-хімічного захисту та евакуації постраждалого із зони зараження.
... Читати далі »
Переглядів: 388 | Додав: Yulia | Дата: 18.06.2014