Вівторок, 16.01.2018, 22:26

Yulia

Головна » 2014 » Червень » 05

Працівники обласного Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій - служби, яка покликана дбати про безпеку людей, завжди оперативно реагують на зміни у громадському житті держави. У теперішній час вони навчають учнівську молодь діям у надзвичайних ситуаціях військового або суспільно-політичного характеру. З цією метою Управлінням було створено навчальний фільм «Варто знати кожному», у якому детально викладені поради на випадок екстремальних подій. З ним дітей І-ІІІ загонів дитячого закладу відпочинку «Сокіл» 3 червня ознайомила старший лейтенант Т. Ю. Мудряк. Вона переконана, що така інформація необхідна кожному і у випадку надзвичайної ситуації, загрози тероризму, захоплення заручників може врятувати життя не одній людині. Побажаємо, аби ці знання ніколи не знадобилися ані учням, ані їх родинам!
Переглядів: 115 | Додав: Yulia | Дата: 05.06.2014

Тривають заходи на реалізацію кадетського компоненту освіти юнаків. 3 червня профільний кадетський загін під час мандрівки-подорожі у район Діброви десантників тренував навички орієнтування на місцевості з елементами військової топографії.

Завдання полягало у пошуку семи контрольних пунктів за допомогою топографічної карти і «легенди».

Стартуючи по черзі, кадети намагалися виконати поставлену капітаном А. В. Чаловським задачу - пройти дистанцію за 30 хв. Найближчими до ідеалу виявилися кадети І взводу Владислав Головаха та Артур Малиновський.

Вихід у район Лісопаркової 5 травня був спрямований на вдосконалення умінь кадетів з техніки пішохідного туризму. Продовжуючи тренування, які вже багато років проходять під керівництвом В. В. Андрійченка, кадети відпрацьовували вміння долати штучні та природні перешкоди.
       Чотири команди змагалися у доланні дистанції з п'яти дисциплін: маятник, купини, гать, траверс, циркова переправа. Також юнаки набували необхідних будь-якому вояку навичок пересування плазом під розтяжкою, зразок якого їм продемонстрував Андрій Валентинович.

У особистому заліку найкращі результати продемонстрували кадети Костянтин Зайцев, Володимир Нертик, Іван Буряченко, Андрій Афанасьєв.

Переглядів: 293 | Додав: Yulia | Дата: 05.06.2014

«  Червень 2014  »