П`ятниця, 19.01.2018, 08:21

Головна » 2014 » Квітень » 25

Вчора, у переддень роковин жахливої трагедії - вибуху на ЧАЕС, учні 5-11 класів зібралися у актовій залі школи, аби вшанувати пам'ять загиблих та висловити вдячність живим - всім, хто встав на захист народу і землі України від смертоносної радіації. Організаторами вечора-спомину «Чорнобиль - трава гірка» були учні 10 та 9 класів, керівники А. А. Іванова, Н. Т. Кобець, Н. С. Малина, концертмейстер О. Б. Івашкевич.

Театралізоване дійство розпочалося інсценізацією пісні «Как прекрасен этот мир!», яку раптово перервав спокійний і величний бій дзвону. Він лунав тривогою за майбутнє і болем за землю, яку зрощують смертоносні кислотні дощі, за отруєні хімічними відходами ріки, за небо з озоновими дірками. Та найгіршими нотами звучав у ньому голос Чорнобиля - катастрофи, яка ніколи не зітреться з людської історії.

Зворушливо і щиро, пропускаючи через власне серце кожне слово, розповідали про хроніку аварії, її наслідки, жертви і героїв декламатори Анна Матяж, Владислав Кравченко, Шаміль Гюльвердієв, Франц Капралов, Владислав Чорноморець, Анастасія Тімошенко, Катерина Іванова, Марія Білик, Анастасія Сінченко, Інна Гончаренко, Олена Кравчук, Ростислав Пивоварчук.

Урочисту і водночас душевну атмосферу вечора підтримувала музика: майстерний спів солісток Олени Кравчук, Анни Матяж, Інни Гончаренко, Дарини Ніколаєвої; злагоджений хор, у якому ніжні дівочі партії заступав несподівано міцний чоловічий спів; безсмертний Бетховен у професійному виконанні О. Б. Івашкевич.

Крім старшокласників, учасниками інсценізацій та хореографічних номерів були третьокласники С. Сторчаус, В. Царенко, першокласник А. Зінченко, учениці 8А Юлія Мельник та Тетяна Бесараб. Підготовка до заходу включала не тільки концертні номери: учні старанно і дбайливо готували плакати і малюнки, створювали презентації, адже результати своєї роботи вони представляли не тільки одноліткам, а й почесним гостям заходу – учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Павлу Івановичу Вітріченку та Сергію Олександровичу Глушку. Дякуємо юним художникам Катерині Івановій, Артему Кім, Наталії Кім, Анні Матяж, Володимиру Мироненку, Антоніні Нікітенко, Дми ... Читати далі »
Переглядів: 314 | Додав: Yulia | Дата: 25.04.2014

25 квітня у Кіровоградській обласній філармонії відбувся благодійний концерт «Підтримай армію України». Його учасниками стали народні та зразкові хореографічні колективи з Кіровограда, ансамблі зі Світловодська та Олександрії. Юні танцюристи під керівництвом народного артиста України Анатолія Короткова створили незабутнє хореографічне шоу, яке приємно вразило всіх глядачів, з-поміж яких було чимало військовослужбовців і їхніх сімей. З концертним номером «Румунський танець» у програмі брав участь хореографічний ансамбль «Алегро» школи-інтернату. Танцюристи передали на потреби військових зібрані учнями школи кошти - 500 грн. Під час акції кіровоградські школярі надали армії благодійну допомогу у розмірі 21 900 грн.
Переглядів: 168 | Додав: Yulia | Дата: 25.04.2014

«  Квітень 2014  »