Вівторок, 19.06.2018, 21:15

Головна » 2014 » Квітень » 14

12-13 квітня у Дніпропетровську відбувся розіграш Кубку співдружності бойових мистецтв за участю понад 1 тис спортсменів зі всієї країни. У турнірі брали участь близько 60 борців Кіровоградщини, у тому числі шестеро учнів школи-інтернату - вихованців тренера В. Г. Шевченка. Наші хлопці виступали у змаганнях з хортингу і вибороли чотири медалі. Третє місце посів кадет ІІІ взводу Іван Буряченко. Друге місце вибороли кадети І взводу Артур Малиновський та Денис Дуденко. Найбільш «важкою» виявилася срібна медаль одинадцятикласника Влада Гриневича, адже боротися йому довелося із значно більш дорослим і досвідченим супротивником. Вітаємо наших спортсменів!
  У підсумковому командному заліку представники Кіровоградщини посіли третє місце. Кіровоградську команду очолював майстер спорту України з хортингу, голова обласного осередку федерації В. В. Вєхтєв. Адміністрація нашого навчального закладу, куратори кадетського напрямку освіти мають намір встановити партнерські стосунки з очолюваною Валерієм Валерійовичем структурою, оскільки вважають цей напрям підготовки юнаків надзвичайно перспективним і важливим у вихованні справжніх патріотів.
  Довідка. Слово «хортинг» походить від назви відомого у світі славетного острова Хортиця, де була розташована Запорізька Січ. Це такий вид бойових єдиноборств, у якому оцінюється ударна і кидкова техніка, атака і захист, тут заохочують за сміливість і карають за боягузтво. Одним словом — істинно козацька забава, направлена на популяризацію фізкультури і спорту, залучення дітей і юнацтва до здорового способу життя, виховання в дусі патріотизму та любові до своєї Батьківщини.
  Датою народження хортингу вважається 21 серпня 2009 року. Саме тоді вийшов наказ № 3000 Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту, яким хортинг визнано видом спорту. Національна гордість, незламний дух наших козаків-переможців, ставлення до військової підготовки, виховання характеру були взяті за основу при створенні хортингу як виду спорту.
  Бій хортингу проводиться у два раунди, які відрізняються за екіпіруванням та арсеналом прийомів. Перший обов'язковий раунд проводиться в шоломах, у дванадцятиунційових рукавицях. Дозволяються удари ногами по ногах, руках, тулубу, голові. Дозволена боротьба в стійці і партері. Двобій спортсменів проходить у високому темпі з ударами руками в голову, короткочасними захватами рук, ніг, дозволено збивати суперника з ніг у будь-який спосіб.
Переглядів: 263 | Додав: Yulia | Дата: 14.04.2014

З 7 по 11 квітня у школі-інтернаті проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Майбутнє планети - в наших руках!». За планом заходів Тижня було проведено класні години «Надзвичайні ситуації мирного часу», години спілкування «Розвиток людства і глобальні небезпеки».

Учні початкових класів брали участь у конкурсі малюнків «Наша безпека - в наших руках». І місце у ньому вибороли учениця 2Б класу Діана Павенко та колектив 4Б класу. За ІІ місце відзначені Артем Битюцький, 1В, Денис Каплунов, 2А, Ніколас Самойлович, 2А, Катерина Жерелюк, 1А. ІІІ місце присуджено Миколі Іваненко та Тетяні Шиловій, 1А.

Уроки основ здоров'я цього тижня були присвячені правилам поводження у екстремальних ситуаціях. Так, у 7Б відбувся урок на тему «Надзвичайні ситуації природного характеру». Кадети переглянули відеофільм «Природні катастрофи», отримали відомості про шляхи та методи виживання в екстрених ситуаціях.

У рамках Дня цивільної оборони, що припав на кінець Тижня, учні 5-7 класів готували плакати. Журі визнало найкращими роботи 5Б - І місце, 7А - ІІ місце, 6А - ІІІ місце. Вітаємо переможців конкурсу!
Переглядів: 514 | Додав: Yulia | Дата: 14.04.2014

«  Квітень 2014  »