Понеділок, 24.09.2018, 12:24

Головна » 2014 » Лютий » 28

Вчора у навчальному закладі вшановували мужність та відданість тих, хто відстояв землю України у воєнний час, захистивши свій народ від рабства і ганьби, та у мирний час охороняє волю, честь і незалежність Батьківщини. За участю кадетських взводів відбулася приурочена до Дня захисників Вітчизни військово-спортивна гра-випробування «Мужність, честь, відвага».

Стройовим кроком під звуки "Козацького маршу" учасники змагань увійшли до зали і вишикувалися для здачі рапортів. Змагання відкрив директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус, який наголосив на великій відповідальності людей, що присвятили себе військовій професії, та запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять про загиблих.

Право підняти Державний прапор для відкриття змагань за статутом Збройних Сил України було надано капітану команди І взводу Євгену Явтушенку. Після жеребкування для визначення порядку виступу на дистанціях команди взяли участь у конкурсі "Стойова підготовка".

Найкращий рух та виконання команд в строю продемонстрував ІІ взвод. Найкраще заспівали стройову пісню кадети ІІІ взводу. За сумою всіх вправ перемогу у першому конкурсі святкував І взвод, друге місце повів ІІ взвод, третє - ІІІ взвод.

Перед другим конкурсом "Військова смуга перешкод" кадети подивилися показовий бій у виконанні майстрів міського осередку федерації України з панкратіону. Керівник гуртка Євген Анатолійович Панченко із спаринг-партнером імітували рукопашний бій, продемонстрували елементи акробатики, силову протидію вогнепальній та холодній зброї. Кадети були в захваті від рівня їх майстерності.

При оцінюванні етапу "Смуга перешкод" ураховувався час на її долання та дотримання правил виконання, за порушення яких нараховувалися штрафні бали. Його переможцем стала команда І взвода, на другому місці був ІІІ взвод, на третьому - ІІ взвод. У конкурсі "Вогнева підготовка" представники І і ІІ взводів влучили 3 з 3-х, семикласники - 2 з 3-х пострілів.

Складовими спортивного конкурсу було підтягування на поперечині хватом згори, у ... Читати далі »
Переглядів: 376 | Додав: Yulia | Дата: 28.02.2014

«  Лютий 2014  »