Понеділок, 25.06.2018, 16:25

Головна » 2014 » Лютий » 25

Сьогодні гостем навчального закладу була помічник начальника Кіровоградської Льотної Академії у зв'язках із громадськістю О. О. Кушнір. Вихованцям кадетських класів та старшокласникам Ольга Олександрівна презентувала власну книгу "От мечты до "Мрії", присвячену першому Герою України, льотчику-випробувачу Олександру Галуненку. Він, як і учасники зустрічі, виховувався в інтернаті. Учні із великою цікавістю з розповіді Ольги Олександрівни та переглянутого фільму про героя дізналися про цей та інші факти з життя О. В. Галуненка, його високі професійні досягнення.
   Старшокласники отримали вичерпну інформацію про факультети Льотної академії, про вступні екзамени та вимоги до абітурієнтів. А кадети Арсентій Алещенко та Іван Буряченко за правильні відповіді на запитання про відомих льотчиків і космонавтів та вулиці нашого міста, що носять їх імена, отримали примірники презентованої на заході книги з авторським автографом. На закінчення розмови Ольга Олександрівна побажала всім присутнім ставити перед собою високі цілі та досягати їх. Дякуємо за чудову зустріч!
   Довідка. Олександр Васильович Галуненко (нар. 1946) - льотчик-випробувач Авіаційного науково-технічного комплексу імені О. К. Антонова, Київ. Радник Генерального директора ДК «Укроборонпром». Кандидат технічних наук (2000), президент ГО «Федерація авіаційного спорту України», голова координаційної ради ГО «Асоціація літакобудівників». Перший в історії Герой України.
Переглядів: 236 | Додав: Yulia | Дата: 25.02.2014

З 17.02.14 р. по 21.02.14 р. у школі-інтернаті тривав Тиждень математики, фізики, інформатики. Розпочався він традиційним конкурсом газет «Подивись уважно», що містили цікаву інформацію: загадки, жарти, кросворди, числові лабіринти, задачі та статті за темою тижня. Також у понеділок вчитель фізики Н. С. Малина запропонувала учням 7Б клас влаштувати «Театр тіней» як приклад практичного застосування світлових явищ.

Захист мультимедійних проектів відбувся в 10 класі (вчитель інформатики Ю. А. Кононенко). Кращі роботи підготували Владислав Кравченко («Колообіг карбону в природі») та Анастасія Сінченко («Балетні та театральні екранізації роману "Анна Кареніна"»). Поза конкурсом учні ознайомилися з презентацією «"Зоряні" імена на карті Кіровограда», підготовленою Владиславом та Ярославою Крицькими, що була визнана переможцем Всесвітнього Інтернет-конкурсу «Чайка», присвяченого 50-річчю польоту в космос першої жінки-космонавта В. В. Терешкової. Зараз робота представлена в експозиції віртуального Музею епохи освоєння космосу, відкритого на честь Валентини Володимирівни Терешкової.

У вівторок восьмикласники досліджували зв'язок математики та мистецтва. Кадет Павло Петров презентував учням 8Б класу (вчитель математики В. М. Бевз) «загадкові» малюнки та зображення, що ілюструють оптичні ілюзії. На уроці у 8А класі (вчитель математики Т. М. Біденко) математика і театральне мистецтво були поєднані у дослідженні Христини Кім.
    У середу лунали математичні казки. Шестикласниця Олеся Болокан написала п’єсу «Математична країна Чудес», яку поставила разом з однокласницями Діаною Рубич, Євгенією Ізьюровою, Анною Інєєвою, Анастасією Мирзою, Вікторією Гусевою та Веронікою Гебескул. Дівчата з успіхом зіграли казку в 6А та 6Б класах (вчитель математики В. М. Бевз).

У четвер учні 5Б класу (вчитель інформатики Ю. А. Кононенко) стали учасниками ігрового квесту «Безпека в Інтернеті з героями Уолта Діснея».

Після виконання інтерактивних завдань вони відповідали на питання вікторини, і найбільш вправні – Максим Малина, Юрій Холодний, Віталій Кривохижа, Лілія Присяжнюк, Альбіна Петюренко, Дар’я Туренко – отримали сертифікати, що засвідчують їх вміння безпечно поводитися у Всесвітній мережі. А найбільше захоплення п’ятикласників викликало творче завдання, під час виконання якого учні створювали заставку до му ... Читати далі »
Переглядів: 729 | Додав: Yulia | Дата: 25.02.2014

«  Лютий 2014  »