Четвер, 18.01.2018, 12:44

Головна » 2014 » Січень » 27

17-19 січня 2014 року у місті Бровари (Київська обл.) відбувся чемпіонат Спілки громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ). Учениця 4Б класу школи-інтернату Валерія Бровко у парі з партнером Нікітою Мачулкою вибороли І місце у програмі латиноамериканських танців в категорії "ювенали-1" (8-9 років).
   На цих змаганнях також було вручено нагороди переможцям серії турнірів "Кубок СГОСТУ" за підсумками 2013 р. Валерія та Нікіта отримали Кубок у своїй віковій категорії. Вітаємо!
Переглядів: 203 | Додав: Yulia | Дата: 27.01.2014

Проведення у навчальному закладі предметних тижнів є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу учнів, стимулювання їх творчої активності. Тиждень історії та правознавства, що тривав у школі-інтернаті с 20 по 24 січня, – це, по суті, творчий звіт педагогів. Його висока ефективність є свідченням досвіду та майстерності наших учителів суспільствознавчих предметів, їх вміння керувати діяльністю учнів та співпрацювати з колегами.

У день відкриття Тижня на поверхах школи було оформлено виставку кращих стіннівок і малюнків учнів 5–11-х класів «Україна – повік нероздільна». Оргкомітет визначив найкращими газети 6Б – І місце, 5Б та 8Б – ІІ місце, 10 класу – ІІІ місце. У бібліотеці розпочала роботу виставка книг історичного жанру. Класні керівники провели класні години «День Соборності – символ єдності», (5-7 кл.), «Україна - повік нероздільна» (8-9 кл.), «Нехай нерозмежованою залишиться навіки» (10-11 кл.).
   Чимало цікавих та змістовних заходів відбулося впродовж тижня. У вівторок учні 7Б класу брали участь у історичній вікторині «Подорож Київською Руссю», яку підготувала для них учитель Ольга Миколаївна Стрижак. Перемогу здобула команда «Козаки», а найкращим гравцем було визнано Олександра Шмира. Учнів 8-х класів зацікавила віртуальна інтернет-подорож, під час якої вони мали змогу відвідати найвідоміші музеї Європи: Дрезденську картинну галерею, одне з найбільших художніх сховищ світу «Лувр», Національний історичний музей у Празі.
   Заходи середи були приурочені до 95-ї річниці проголошення Акту злуки ЗУНР та УНР. Старші класи під керівництвом Сергія Дмитровича Сторчауса обговорили цю проблему на учнівській конференції «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг». Захід «Єднаймося, браття! Зброя та бойовий дух козаків», організований викладачем спецкурсу «Видатні історичні постаті України» Валерієм Володимировичем Андрійченком та керівником гуртка «Рукопаш гопак» В’ячеславом Геннадійовичем Шевченком, був докладно висвітлений на нашому сайті.

У четвер вчитель етики, соціальний педагог С. М. Іващенко запросила учнів 6-х класів позмагатися із знання предмету. Питання з етики супроводжували малюнки та вірші, відеоролики та музичні фрагменти підготовленої Світланою Миколаївною мультимедійної презентації. Кадети ІІ взводу та панянки з 6А організували команди по 6 осіб, яким активно допомагали вболівальники, доповнюючи відповіді та додаючи бонусні бали до скарбничок ... Читати далі »
Переглядів: 422 | Додав: Yulia | Дата: 27.01.2014

«  Січень 2014  »