Понеділок, 10.12.2018, 23:08

Головна » 2013 » Жовтень » 07

5 жовтня за ініціативи і матеріальної підтримки профспілкового комітету працівники закладу побували з екскурсією у місті Вінниця. Першим пунктом на маршруті їх слідування був історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв фашизму. Події Великої Вітчизняної війни ніколи не перестануть цікавити і хвилювати наших співвітчизників. Війна закарбувалась у серцях трагізмом втрат і величчю подвигів; про неї нагадує скорбота за померлими, вшанування живих героїв. Тому не дивно, що залишки ставки Гітлера «Вервольф» під Вінницею викликали інтерес у екскурсантів не лише як місце, пов’язане з постаттю нацистського ватажка. Братська могила військовополонених, які загинули під час будівництва ставки – це красномовне нагадування про жахи фашизму та цінність мирного життя.

Потім учасники подорожі побували у Національному музеї-садибі М. І. Пирогова, де впродовж останніх двадцяти років жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. Живописна садиба Вишня з будинком і аптекою, що споруджені М.І. Пироговим, отримала свою назву від річки Вишня. Об’єктом музейного комплексу, який використовується для широкої популяризації досягнень вітчизняної медичної науки, є також церква-некрополь, у якій покоїться набальзамоване тіло видатного хірурга.

Цікавою і захоплюючою виявилася екскурсія містом. Прекрасні краєвиди Вінниці та казкове фонтанне шоу нікого не залишили байдужим. Світломузичний фонтан – частина комплексного проекту з реконструкції набережної р. Південний Буг біля Вінницької Кондитерської фабрики «Roshen», реалізованого Фондом Петра Порошенка. В рамках проекту було укріплено берегову лінію довжиною 700 м, обладнано пішохідну зону та зони відпочинку, амфітеатр для перегляду фонтанного шоу. Саме водно-музичне шоу, із захватом переглянуте учасниками екскурсії, і стало ефектною кульмінацією святкової подорожі.

Дякуємо ініціатору і організатору поїздки голові профспілки закладу Т. О. Герасимовій-Молчан.

Переглядів: 333 | Додав: Yulia | Дата: 07.10.2013

7 жовтня відбулася зустріч дівчат 6А класу (керівники В. М. Бевз та Л. І. Бугайова) з оперуповноваженим сектору кримінальної міліції в справах дітей капітаном міліції Яною Валеріївною Красножон. Під час бесіди було розглянуто питання про відповідальність підлітків за скоєні правопорушення. Ми дякуємо правоохоронцям за допомогу у вихованні підростаючого покоління у дусі високого рівня правосвідомості, відродження культурних і моральних цінностей, поваги до оточуючих людей та законів країни.

Після тематичної зустрічі дівчатка відсвяткували день народження вересневих іменинників. Вітання від однокласниць приймали Аня Інєєва, Олеся Балакан та Яна Похилко. Любі панянки, бажаємо вам щастя та здійснення всіх райдужних мрій!
Переглядів: 252 | Додав: Yulia | Дата: 07.10.2013

«  Жовтень 2013  »