Понеділок, 24.09.2018, 12:24

Головна » 2013 » Жовтень » 04

Яскраву святкову програму підготували учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл» для своїх викладачів та співробітників закладу з нагоди Дня працівників освіти. Почесними гостями урочистостей були педагоги-ветерани В. В. Починок, С. М. Метельова, славетна партизанка-підпільниця М. П. Майданюк.

Концертну програму відкрив духовий оркестр дитячої музичної школи №2 ім. Юлія Мейтуса. Майстерність юних музикантів викликала справжнє захоплення глядачів та стала взірцем для вихованців кадетських класів, які вивчають музику під керівництвом Б. М. Максименка. На думку Богдана Миколайовича, вже наступного року духовий оркестр ліцею «Сокіл» зможе порадувати своїх вчителів власним мистецтвом. Дякуємо нашим друзям за величезне задоволення чути «живу» музику у майстерному виконанні!

Наступні концертні номери виконали учні – переможці традиційного для нашого закладу вересневого конкурсу «Алло, ми шукаємо таланти!». Вокальний ансамбль «Даринка» заспівав пісню «Вчителю наш», автором якої є керівник колективу Т. В. Гаврилова. Пісні про школу виконали також учні 2А та 2Б класів.

Настя Овчаренко солірувала у веселому номері «Гномики» учнів 3А класу, а вчительські діти Жасмін Якубовська та Максим Малина жартома пожалілися на свою складну долю. Попурі українських пісень виконав ансамбль «Мрія» - Інна Гончаренко, Наталія Кім, Дарина Ніколаєва, Наталія Вакуленко, кер. І. М. Бойко.

Десятикласниця Анна Матяж артистично продекламувала вірші "Чадра Марусі Богуславки" Ліни Костенко. Чарівні дівчата зразкового хореографічного ансамблю "Алегро" із солістом Олегом Дубінським подарували глядачам "Російський перепляс" та привезену з недавньої подорожі до Болгарії композицію "Сhocolate dance". Як і завжди, танцювальні номери, поставлені Ю. В. Мілентієм, викликали бурхливу овацію у глядацькому залі.

Дякуємо за радісні враження та святковий настрій всім учасникам концерту, його ведучім Катерині Івановій та Шамілю Гюльвердієву, декораторам сцени Л. О. Пустільніковій та О. Л. Балинській, автору сценарію С. О. Стас.
Переглядів: 262 | Додав: Yulia | Дата: 04.10.2013

«  Жовтень 2013  »