Середа, 15.08.2018, 15:28

Головна » 2013 » Червень » 07

Програма кадетської освіти, започаткованої в навчальному закладі, передбачає проведення військово-польових зборів, під час яких вбачається вироблення системи заходів керування кадетськими взводами; узгодження роботи всіх служб навчально-виховного, матеріально-технічного та господарчого напрямків; вироблення у кадетів навичок і вмінь, пов'язаних з проживанням і навчанням в умовах польового табору.
    З метою її реалізації було організовано триденний кадетський виїзний спортивно-туристичний табір «Сокіл». 5 червня група учнів 5Б та 7Б класів відбула до с. Високі Байраки Кіровоградського району. Після прибуття на місці дислокації кадети під керівництвом А. О. Бардакова облаштували табір та зайнялися стройовою (бойовою) підготовкою. По обіді до цих занять додалася ще й загальна фізична підготовка. Наполегливими тренуваннями кадетів керували О. М. Кравченко та І. С. Черчелюк. Проте через негоду табір довелося передчасно згорнути, а реалізацію запланованих заходів відтермінувати.
   Начальник табору В. В. Андрійченко має сподівання, що наступна спроба буде більш продуктивною, адже навчання кадетів в умовах польового табору сприятиме вихованню відчуття патріотизму та любові до великої та малої Батьківщини, палкого прагнення служити народу України, вихованню державницького мислення на засадах патріотизму та героїчного минулого, формуванню способу мислення нової сучасної української еліти.
Переглядів: 257 | Додав: Yulia | Дата: 07.06.2013

Не лише погані, а й гарні вісті не лежать на місті… Емоційні розповіді малюків про приємні години, проведені у спілкуванні з природою на страусиній фермі, спонукали й вихованців С. В. Фабрики вирушити у подорож до сел. Сонячне. І не дарма! Танцюючий страус викликав справжній захват учнів та удостоївся їх щирих оплесків. А молоді непосидючі страусята нагадали дітям їх самих!

А вихованці ІІІ загону «Калинка» на запрошення Кіровоградського Дендропарку брали участь у започаткованій ним акції «Канікули. Веселий старт!». Найбільш захоплюючим їм видався атракціон «Веселі гірки», і всі із величезним задоволенням скористалися можливістю отримати добру порцію адреналіну та незабутні враження польоту і радості.

Після повернення до школи вихованців В. М. Кириченко чекав ще один сюрприз – кошик солодощів від колективу обласної філармонії. Дякуємо всім небайдужим людям за щоденні розваги, шквал позитивних емоцій та гарний настрій дітей на весь період канікул!
Переглядів: 231 | Додав: Yulia | Дата: 07.06.2013

«  Червень 2013  »