Вівторок, 16.01.2018, 12:36

Головна » 2013 » Квітень » 24

Яскраве і радісне дійство відбулося 23 квітня в чудовій затишній залі Кіровоградської обласної філармонії. З трепетом у серці, з щирими почуттями та гарним весняним настроєм учасники хореографічного ансамблю «Алегро» приймали друзів і гостей, батьків і співробітників школи-інтернату на святковому концерті з нагоди присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

Гармонію рухів та мелодії, стилю і костюмів побачили гості свята, які оплесками та оваціями зустрічали хореографічні номери у виконанні «алегрівців»: «Кантрі» і «Польку», «Барбарики» і «Веселих жабенят», «Smooth criminal» і «Російський перепляс», румунський і молдавський танці. Кожна постановка – то справжнє плетиво краси, адже динамічність, темп, витонченість рухів – це обличчя ансамблю, його візитна картка.

Розділити з «Алегро» радість визнання і успіху прийшли колеги – зразкові хореографічні ансамблі, з якими колектив протягом багатьох років підтримує дружні стосунки. Вітанням від друзів стали танцювальні композиції: «Дощик» від ЗХК «Вікторія», «Русалки» від ЗХК «АнютА», «Донецька кадриль» від ЗХК «Світанок», танець у латиноамериканських ритмах від ЗХК «Надія». Керівники колективів Вікторія Кахно, Анна Ніжнікова, Максим Печененко, Тетяна Мутнова тепло привітали Наталію і Юрія Мілентіїв, побажали й далі дарувати красу і прагнути успіху та вручили сертифікат на нові костюми.

Ми вдячні всім нашим добрим друзям. І окрема подяка директору філармонії Миколі Івановичу Кравченку, який ініціював проведення урочистостей на головній сцені області. Це і відповідально, і символічно, адже багато років тому перший (і переможний!) виступ колективу відбувся саме тут: учні стали лауреатами дитячого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «У вихорі танцю». Своє високопрофесійне мистецтво гостям свята подарували солісти установи Олена Фурманова та Іванна Неділенко. Глядачі мали змогу насолодитися «Чардашем Монті» на скрипці та чарівним виконанням пісні «Карпати».

Багато щирих теплих слів на адресу своїх вихователів висловили випускниці-«алегрівки» Інна Герасименко та Альона Ситник, а ... Читати далі »
Переглядів: 371 | Додав: Yulia | Дата: 24.04.2013

З 7 по 28 квітня 2013 р. триває VIII акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», що проходить під гаслом «Почуй світ». Зібрані під час цьогорічної акції кошти будуть використані на придбання діагностичного обладнання лікарням для допомоги дітям з проблемами слуху. Учні школи-інтернату долучилися до цієї доброї справи, і сьогодні на розрахунковий рахунок фонду було переказано 465 грн. Заступник Голови Правління фонду Катерина Бартецька стверджує, що кожна копійка, пожертвувана небайдужими українцями, у прямому сенсі допоможе врятувати життя багатьох хворих малюків, адже середньостатистичний розмір внеску складає лише 20 копійок.
    Дякуємо учням та нагадуємо, що у Кіровоградському дендропарку в рамках акції 28 квітня пройде гала-концерт, в якому братимуть участь зірки Кіровограда та області, а також самодіяльні колективи.
Переглядів: 201 | Додав: Yulia | Дата: 24.04.2013

«  Квітень 2013  »