Четвер, 13.12.2018, 18:23

Головна » 2013 » Квітень » 17

Триває проект, ініційований Всеукраїнською громадською організацією «Український фонд «Здоров’я» за підтримки Верховної Ради України, Мінохоронздоров’я та Міносвіти України. 17 квітня до нього долучилася школа-інтернат. Волонтери фонду навчали групи з 15 осіб учнів 7Б та 9-10 класів основам надання першої невідкладної допомоги. Учні набули практичних навичок з надання домедичної допомоги у випадках зупинки кровообігу, обструкції дихальних шляхів стороннім тілом, при кровотечах тощо. Кожен учасник тренінгу отримав іменний сертифікат та навчальний буклет.

P. S. 19 квітня кращі знавці справи з числа десятикласників (кер. О. М. Стрижак) продемонстрували свої знання на міському конкурсі за участі восьми шкіл Кіровограда. Наші учні першими виконували завдання організаторів і їх дії послужили зразком для інших команд. Своїми враженнями від заходу учні поділилися у інтерв'ю міському ТV. І хоча вибороти перемогу Карині Барбой, Наталі Полюк, Вікторії Соловйовій, Ярославу Варніцькому не судилося, їх виступ засвідчив, що вони справді можуть врятувати життя!

Переглядів: 188 | Додав: Yulia | Дата: 17.04.2013

Під таким гаслом у навчальному закладі триває Тиждень знань безпечної життєдіяльності. Старшокласники виготовляють тематичні стіннівки, учні початкової школи беруть участь у конкурсі малюнків. Виховну бесіду з теми «Стихійні лиха» сьогодні провела для своїх вихованців Л. І. Бугайова. Готуючись до заходу, п'ятикласниці виготовили плакати "Надзвичайні ситуації" та "Види небезпек", влаштували виставку малюнків. У обговоренні запропонованих вихователем проблемних ситуацій найбільш активними були Анна Інєєва, Вероніка Гебескул, Діана Рубич, Олександра Михайлова, Марина Михайловіна.

Заняття у рамках програми Тижня провів для учнів 3Б класу (керівники Н. Г. Геращенко, В. І. Плотнікова) заступник начальника пожежно-рятувальної частини №6 ДПРЗ №1 територіального управління МНС по Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту В. М. Корнієнко. Працівники служби вважають, що неправильно позбавляти дитину самостійності, ізолюючи її від потенційної небезпеки, краще розповісти, пояснити просто і зрозуміло, як не допустити лиха, як слід поводитися у складних ситуаціях, за яким номером екстреної допомоги телефонувати. З цієї точки зору Тижні знань БЖД мають важливе значення в освіті підростаючого покоління.
Переглядів: 585 | Додав: Yulia | Дата: 17.04.2013

«  Квітень 2013  »