Середа, 12.12.2018, 08:42

Головна » 2013 » Березень » 08

Святкову програму «Я сильна і слабка, я – Жінка…» для мам і бабусь, сестричок і однокласниць, вчительок і співробітниць школи підготували вихованці інтернату до Міжнародного жіночого дня 7 березня. Під час її урочистої частини директор школи С. Д. Сторчаус та кадети І взводу квітами привітали почесних гостей свята – ветерана праці медичну сестру Альбіну Данилівну Шабаєву, педагогів-ветеранів Ірину Антонівну Олексюк, Тетяну Петрівну Молодичук, Світлану Михайлівну Метельову.

Концертну програму розпочав зворушливий вальс, де партнерами дівчат-учасниць танцювального ансамблю «Алегро» були старші кадети Євген Могильний, Євген Явтушенко, Денис Дуденко, Володимир Нертик. Із словами захоплення та щирої вдячності до жінок зверталися артистичні ведучі концерту третьокласники Жасмін Якубовська та Дмитро Пивоварчук, чарівна восьмикласниця Катерина Іванова та її елегантний партнер – випускник Володимир Когай.

Основу святкової програми склали конкурсні номери, підготовлені гуртківцями ЦПВ «Оріон» - учасниками міського фестивалю «Степові джерела». Маленькі вокалісти з ансамблю «Мрія» (кер. І. М. Бойко) виконали чудові пісеньки про любих матусь, а бабусям теплі слова проспівали учасники ансамблю «Даринка» (кер. Т. В. Гаврилова). Ніжно і проникливо виконала пісню «Любовь настала» лауреат фестивалю Інна Гончаренко (кер. С. О. Стас).

Тепло зустріли глядачі учня 9А кл. Шаміля Гюльвердієва з проникливим віршем «А жінка в світ приходить для любові…» (кер. Л. М. Піхуля). Розважили присутніх дотепним інсценуванням «Царівна-жаба» учні 9Б кл., чий виступ бурхливими оплесками підтримали однокласниці та старші дівчата. А справжню овацію глядачів спричинив виступ зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» (кер. Ю. В. Мілентій) з «Румунським танцем» та «Полькою».

Дякуємо всім учасникам концерту, репетиторам і постановникам художніх номерів, акомпаніаторам і декораторам святкової зали. Зі святом, шановні жінки!
Переглядів: 336 | Додав: Yulia | Дата: 08.03.2013

«  Березень 2013  »