Вівторок, 19.06.2018, 17:34

Головна » 2012 » Грудень » 26

Сьогодення вимагає впровадження нових технологій в освітній галузі. Саме з цією метою в школі-інтернаті з 01.09.2012 р. відкрито кадетські класи. Учні 5Б та 7Б класів стали першими кадетами у місті Кіровограді та Кіровоградській області. Звістка про це поширилася серед підлітків міста, багато батьків зацікавилися можливістю перевести своїх синів до школи-інтернату, і от сьогодні урочисту Присягу прийняли «новобранці» кадетських класів Ярослав Грицачук, Ілля Дротенко, Юрій Храпаченко, Артур Малиновський, Роман Мєткій.

Урочиста лінійка продовжилася відзначенням кращих у навчанні, у відношенні до обов'язків кадетів. Кадети ІІ взводу Олег Пашков, Данило Шамро, Дмитро Авксентьєв, кадети І взводу Євген Могильний, Євген Явтушенко, Богдан Волинський, Вадим Балан отримали від директора школи-інтернату С. Д. Сторчауса грамоти, в яких зазначено:
   "Ти став одним із перших кадетів міста Кіровограда та Кіровоградської області. Тобою пишається школа-інтернат, тобою горді вчителі, батьки за твої старання, перші вміння бути сильним, вправним, спритним. Ти докладаєш максимум зусиль задля свого вдосконалення, як фізичного так і морального і бачиш перші результати. А високої мети досягає той, хто наполегливо працює, долає труднощі. Виховуй в собі патріота, людину не байдужу до проблем суспільства, будь чесним, з гордістю носи високе звання Кадета".
    Отримали свої відзнаки і кращі у спорті п'ятикласник Влад Зубков, семикласники Ярослав Коновалов, Володимир Нертик та Богдан Гречук:
За наполегливість в змаганнях,
За силу й спритність в тренуваннях,
За зібраність, залізні нерви,
За прагнення завжди бути першим,
За мужність, працю і терпіння,
В досягненні мети - сумління
І за чудовий результат,
Що дасть медалей зорепад!
   Адміністрація школи-інтернату висловила щиру подяку за підтримку ідеї, за довіру батькам учнів-кадетів:
   - Віталію Вікторовичу та Віті Анатоліївні Сидоренкам, батькам кадета ІІ взводу М. Сидоренка;
   - Андрію Леонідовичу та Тетяні Андріївні Авксентьєвим, батькам кадета І взводу Д. Авксентьєва;
   - Валентині Василівні Явтушенко, бабусі кадета ІІ взводу Євгена Явтушенко.
   У листі, зокрема, висловлено сподівання, що спільними зусиллями школа і батьки виховають дітей справжніми патріотами, сильними духом, міцними здоров'ям, чесними, сміливими, вірними традиціям кадетства.
Переглядів: 400 | Додав: Yulia | Дата: 26.12.2012

Вчора до школи знов завітали працівники Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх”, аби залучити учнів 5-8-х класів до спортивно-масових заходів "Ти зможеш, якщо зміг я!”. Ми раді привітати переможців з таких вправ та видів спорту:
  - шашки, дів.: Марія Білик (І), Ярослава Крицька (І)- 8 кл., Христина Кім (ІІ) 7А кл.;
  - шашки, хл.: Сергій Настасієнко (І), 7Б, Віктор Войтко (ІІ), 6 кл., Олександр Корольов (ІІІ), 8 кл.;
  - настільний теніс: Володимир Нертик (І), 7Б, Андрій Літвінов (ІІ), 6 кл., Влад Головаха (ІІІ), 7Б;
  - хокей на столі: Вадим Заболотний (І), 6 кл., Артем Кім (ІІ), 8 кл., Денис Вразовський (ІІІ), 5Б;
  - дартс, дів.: Ярослава Крицька, 8кл., Анна Татарчук, 5А - І місце, Олена Ковальчук, 5А - ІІ;
  - дартс, хл.: Володимир Шевченко, 7Б, Ігор Крадожон, 8 кл., Олександр Піскун, 6 кл. - І місце.
Переглядів: 320 | Додав: Yulia | Дата: 26.12.2012

«  Грудень 2012  »