Понеділок, 22.01.2018, 05:17

Головна » 2012 » Грудень » 24

За Указом Президента України щороку, починаючи з 2006 р., відзначається сумна подія в новітній українській історії – вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З цієї нагоди 24 грудня керівники 8 кл. Н. С. Малина та Н. Т. Кобець провели класну годину, під час якої продемонстрували учням комп’ютерну презентацію, що висвітлювала можливі причини та наслідки аварії на ЧАЕС, та відеофільм про ліквідацію аварії. Учні дізналися про самовіддані дії героїв-ліквідаторів, подвиг яких викликав захоплення та вдячність не тільки у громадян Радянського Союзу, але й у населення всієї планети. Пам’ять про ті події вчить молодь цінувати мир, спокій і процвітання. Учні вшановували загиблих героїв хвилиною мовчання. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи!
Переглядів: 276 | Додав: Yulia | Дата: 24.12.2012

Підбито підсумки Тижня іноземних мов, який проходив у школі-інтернаті з 17 по 21 грудня. Протягом Тижня всі вчителі кафедри іноземних мов провели відкриті уроки, цікаві позакласні заходи, а розпочався він за традицією виставкою кращих учнівських творчих робіт – постерів, буклетів, есе, віршів. Журі визнало кращими постер «Стилі одягу» Оксани Нєлєпи (6 кл.), спільну роботу «Телебачення в нашому житті» дев'ятикласниць Наталії Вакуленко, Анастасії Сінченко, Наталії Прозоровської, колективну роботу 6 кл. «Традиційні блюда британців».

Учні 11 кл. Іван Шеремет та Марина Нирян підготували презентацію «Сучасні молодіжні субкультури», Світлана Мошак та Руслана Похилко – «Різдвяні традиції». Яскравим і радісним вийшов плакат «Сонечко друзів», створений учнями початкової школи за активної участі 1Б (класовод Ю. П. Гребенюк). «Здорова і корисна їжа» була темою відкритого уроку, який провела в 7-х класах учитель німецької мови О. М. Морозова, а потім для юних знавців англійської мови відбувся позакласний захід «Весела перерва». Урок-свято з елементами театралізації та використанням інтерактивних технологій  «Традиції і символи святкування Дня народження» провела в 4Б учитель англійської мови Т. В. Гупало.

П'ятикласники «Правила вуличного руху» англійською мовою вивчали з учителем Т. О. Ільяшенко за допомогою ІКТ. Мультимедійні засоби використовував під час відкритого уроку англійської мови «Людина. Риси характеру людини» (6 кл.) і Я. В. Семенченко. А ще шестикласники із задоволенням подивилися улюблені вітчизняні мультики «Малюк і Карлссон», «Вінні-Пух», озвучені англійською, а також стали учасниками позакласного заходу «Британці запрошують на чашечку чаю» (Т. В. Гупало, Я. В. Семенченко). В останній день Тижня члени методоб’єднання провели змагання-вікторину «Різдвяні традиції англомовних країн» для учнів 10-11 класів та віртуальну подорож «Гаррі Поттер запрошує до Британії» для учнів 9-х класів. За підсумками Тижня оформлено бюлетень та відзначено найактивніших учасників.

Також учні школи стали активними учасниками Третього Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «ГРИНВІЧ» та Другого Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко», які Центр творчих ініціатив "Клєвєр” та Донбаський державний педагогічний університет проводили 12 грудня. Сподіваємося на добрі результати!
Переглядів: 379 | Додав: Yulia | Дата: 24.12.2012

«  Грудень 2012  »