Субота, 20.10.2018, 13:24

Головна » 2012 » Листопад » 29

Інформаційну годину з такою назвою провели для своїх вихованців Н. Т. Кобець та А. А. Іванова 28 листопада. Mетою заходу було поінформувати учнів 8 та 9А класів про доцільність роздільного збору твердих побутових відходів, наголосити на актуальності проблеми переробки сміття для будь-якого місця нашої планети, виховувати в учнів дбайливе ставлення до природи та відповідальність за майбутнє.

Продемонстрована вихователями комп'ютерна презентація допомогла учням усвідомити необхідність зміни відносин «людина-природа» з інтенсивного використання природних ресурсів на розуміння співіснування як фактора виживання людства. Ціна питання вимірюється не тільки вартісними показниками, які становлять млрд. доларів, а й чистотою навколишнього середовища, здоров'ям людей, і масове впровадження роздільного збору відходів з подальшою їх утилізацією як вторинної сировини здатне значно покращити ситуацію.
    Отримана інформація спонукала учнів до роздумів та обміну враженнями, а педагоги мають надію, що завдання не допустити екологічного лиха, врятувати красу на землі стане обов'язком юного покоління.
Переглядів: 198 | Додав: Yulia | Дата: 29.11.2012

Сьогодні на зустріч з учнями 9-х та 11-го класів завітали представники Кіровоградського професійного ліцею (ПТУ №2). Учні дізналися про умови вступу та особливості організації навчального процесу в ліцеї. Випускників повідомили, що цього навчального року у закладі відкрили навчання за новою спеціальністю "флористика", і дехто з них зацікавився можливістю отримати  сучасну професію, а представники ліцею з готовністю відповіли на їх запитання.

Кількома днями раніше відбулася зустріч учнів 11 класу із заступником начальника пожежної частини ДПР-6 В. М. Корнієнко. З профорієнтаційної бесіди учні дізналися, що кадри для загонів рятувальників готують три вузи України: Черкаська академія пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Національний університет цивільного захисту України (Харків) та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності. Професія пожежника не тільки цікава, але і достатньо складна. Щоб з курсанта вийшов чудовий Пожежник, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне – уміти гармонійно їх об'єднувати в процесі роботи. Успішний пожежник не може собі дозволити допустити помилку в роботі.
   Дякуємо професіоналам за докладну інформацію, що дозволяє випускникам вірно вибудувати орієнтири свого дорослого життя.
Переглядів: 244 | Додав: Yulia | Дата: 29.11.2012

«  Листопад 2012  »