Середа, 26.09.2018, 12:12

Головна » 2012 » Жовтень » 24

Кадет – це таке знайоме з історії та з часом забуте слово знову повертається у обіг, викликаючи неабияку цікавість, захоплення, почуття гордості людей старшого і молодшого віку. Батьки юнаків зацікавлені в тому, щоб їхні діти були зайняті цікавими справами, отримали навички шляхетної поведінки, виросли порядними людьми. 24 жовтня в інтернаті відбулася урочиста церемонія: 41 учень школи став кадетом і отримав посвідчення та нагрудний знак з рук заступника міського голови C. С. Дьячука та директора школи С. Д. Сторчауса.

Урочисту клятву з честю і гідністю нести почесне звання українського кадета, бути відданим своїй родині, своєму народу, своїй Батьківщині, старанно вчитися та суворо виконувати обов’язки від імені своїх товаришів промовив командир взводу старших кадетів Євген Явтушенко.

Із цією знаменною подією юнаків, в тому числі свого молодшого брата, із любов’ю привітала Олена Кравчук – нещодавно обраний голова учнівського самоврядування; колишні однокласниці – учениці 7А кл.; хореографічний ансамбль «Алегро»; відомий в місті та за його межами вокаліст Владислав Кашпуренко.

З напутніми словами, добрими побажаннями та мудрими порадами до кадетів звернулися архімандрит Боголєп та представники силових структур: начальник відділу по роботі з особовим складом територіального управління МНС в Кіровоградській області полковник О. М. Гаркуша; начальник відділу кадрів управління Держтехногенбезпеки у Кіровограді підполковник Р. О. Крохмалюк; начальник міського відділу професійної підготовки УКЗ УМВС України полковник міліції Ю. В. Язиков. За традицією шефи-міліціонери подарували кадетам комплект спортивного інвентарю для тренувань. Отримала школа подарунок і від керівництва міста – багатофункціональний пристрій передали школі С. С. Дьячук та начальник управління освіти Л. Д. Костенко, ініціатор відродження кадетської освіти в місті.

Свято не залишило байдужим жодного в залі. А кадетський вальс викликав у присутніх непрохану сльозу та шквал емоцій. Ми сподіваємося, що кадети насправді стануть взірцем такту, галантності, вишколеності для всіх юнаків школи.
Переглядів: 543 | Додав: Yulia | Дата: 24.10.2012

«  Жовтень 2012  »