Неділя, 21.01.2018, 05:43

Головна » 2012 » Вересень » 27

Напередодні Дня міста на базі бібліотеки-філії №18 пройшов квест «Краєзнавча мозаїка», учасниками якого стали учні 4А кл. (кл. кер. Л. А. В’юник, вих. О. М. Остапенко). Діти, поділені на три команди, роз’вязували різноманітні цікаві завдання – краєзнавчі загадки, вікторини, лабіринти, ребуси та кросворди, темою яких була Кіровоградщина. На маршруті квесту учні пройшли станції «Зірочка» (краєзнавча вікторина), «Місяць» (література та видатні люди краю), «Ялинка» (природа Кіровоградщини), «Сонечко» (кмітливість і музика допоможуть знайти скарб).

Першими скарб – скриньку з золотими монетами (шоколадками!) знайшла команда у складі В. Починок, А. Ковальчука та А. Янковського. Проте переможених не було - всі учасники отримали пам’ятні призи та грамоти, чаювання із смачним тортом від працівників бібліотеки та величезне задоволення від гри.

Журналісти міської телекомпанії TTV зняли про захід репортаж, ефір якого відбувся 25 вересня. В інтерв’ю Лариса Анатоліївна зауважила, що в школі відбувається багато різноманітних заходів, до яких залучаються діти зі спецкласів для слабозорих, проте й кожен вихід «у світ», можливість адаптації в суспільстві, досвід спілкування є дуже важливими для дітей з особливими освітніми проблемами. Ми дякуємо працівникам просвітницької установи за таку можливість та вітаємо їх з професійним святом – Всесвітнім днем бібліотек!
   Також дякуємо спонсору свята депутату Кіровоградської міськради О. Б. Прокоф’єву.
Переглядів: 375 | Додав: Yulia | Дата: 27.09.2012

Завжди усміхнена, із лагідним поглядом, красива, чарівна жінка... Такою залишилася в пам'яті учнів і колег Світлана Костянтинівна Скрипник, старший вихователь школи-інтернату. Цієї осені минає рік, як передчасно пішла із життя ця чудова людина, педагог за покликанням душі, мудрий наставник молоді, великий життєлюб і оптиміст. У школі-інтернаті вона відповідала за найскладнішу ділянку роботи - роботу з дітьми-сиротами. Це до неї щоденно йшли вони із своїми болями, кожен із своєю важкою історією, трагічною долею. Вона слухала всіх, допомагала всім, її щире серце було відкрито для кожного.
   Вихованці інтернату лагідно називали її мамою. Це ж вона вирішувала всі їхні проблеми, шукала вихід із найскрутніших ситуацій, влаштовувала на навчання до найперспективніших вишів України і просто вчила бути людьми. Тому не дивно, що через роки до неї йшли і їхали звідусіль її вихованці, щоб низько вклонитися і висловити найщиріші слова подяки. Часто-густо до пізнього вечора горіло світло в її кабінеті. Всі знали: Світлана Костянтинівна працює. Інколи засиджувалась за робочим столом до ранку. Не шкодувала своїх сил, особистого часу. Робота була для неї життєвою суттю. І в той же час зростила прекрасних доньок, яким дала вищу освіту, дбала про маму, яка потребувала уваги. Її любові вистачало всім.
   Керівництво школи-інтернату високо цінило вміння, педагогічний талант своєї колеги: Світлана Костянтинівна відзначена численними нагородами установ як міського, так і обласного рівня. Світла пам'ять про неї надовго збережеться в наших серцях.
Адміністрація, вчителі та учні школи-інтернату.
Переглядів: 306 | Додав: Yulia | Дата: 27.09.2012

«  Вересень 2012  »