Середа, 23.05.2018, 00:36

Головна » 2012 » Липень » 10

«В сущности человек измеряется не количеством денег, не статусом в обществе, а тем добром, которое он делает для людей, с каким чувством о нем отзываются люди. Часто чиновники об этом забывают. Но есть примеры, достойные подражания. Люди, находясь рядом с таким человеком и наблюдая за его деятельностью, и сами хотят кого-то поддержать, помочь, принять участие в тех или иных добрых делах…»

Такими словами розпочинається відеосюжет АРТК «Глас» про ініціативу, завдяки якій став можливим тижневий відпочинок групи вихованців школи-інтернату та дітей співробітників на березі Чорного моря. Директор готелю «Richard-Palace» в Коблеві Роман Леонідович Покровський запропонував Одеській міськраді протягом червня, коли в готелях традиційно є вільні місця, запросити на відпочинок та оздоровлення дітей з малозабезпечених та багатодітних родин області. А добрим другом, який посприяв, аби й наші діти були залучені до цієї добродійної акції, став співробітник курортного комплексу «Коблево», наш земляк (уродженець с. Підгайці Кіровоградського району) Едуард Павлович Плетньов.

Так 11 кіровоградців – вихованців школи-інтернату та дітей співробітників разом з вчителем О. М. Стрижак з 20 по 27 червня стали гостями «Richard-Palace» з правом безкоштовного проживання та харчування. А дякуючи турботі Е. П. Плетньова, чию майстерність та «золоті» руки цінують власники всіх розважальних установ Коблева, діти отримали не тільки відмінний відпочинок, але й цікавий різноманітний досуг.

Ми дякуємо власнику торгово-розважального комплексу «Преображенський» Сергію Азизовичу Карапетяну за можливість безкоштовно користуватися сервісами цієї установи: три басейни, в яких із захопленням плескалися і старші, і маленькі, стали справжніми конкурентами морю, а надто у дні, коли стало трохи холоднувато; атракціони ж з електромобілями опанували і хлопці, і дівчатка. Також діти чудово провели час в атракціонному комплексі «Луна-парк», за що щиро дякуємо Сергію Володимировичу Бубнову.

День відпочинку в стилі «Дикого Заходу» пройшов у новітньому центрі розваг «Родео Парку» (дякуємо Євгену Миколайовичу Кльоцко!). Діти могли відчути себе справжніми ковбоями: перевірили свої здібності стрільц ... Читати далі »
Переглядів: 254 | Додав: Yulia | Дата: 10.07.2012

«  Липень 2012  »