Середа, 26.09.2018, 11:18

Головна » 2012 » Травень » 01
   1 Травня! Здавна перший день травня був святом весни. За язичества в Західній Європі цього дня святкували початок весняної сівби. У новому вигляді Першотравень відродився в кінці XIX століття, коли в робітничому русі як основну вимогу було висунуто введення восьмигодинного робочого дня. Вперше як день солідарності трудящих 1 травня відзначали в Європі та Америці у 1890 р. Після Жовтневої революції 1917 р. свято стало офіційним, у цей день проводилися демонстрації трудящих.

Проте традиція виїжджати в цей день на природу, збирати квіти, прикрашати ними свої будинки народилася задовго до виникнення свята світового пролетаріату. Ще за часів Петра I день був неробочим, а свято називалося "маївка". Його дуже приємно провести за містом. Оживає природа. Все навколо розцвітає і народжується заново. І наші дітки теж потягнулися на природу.

26 квітня семикласники разом з вихователем Н. Т. Кобець та класним керіавником Н. С. Малиною здійснили довгоочікувану подорож на природу. Район Лісопаркової вулиці завжди є улюбленим місцем відпочинку наших учнів, де всі охоче і з величезним задоволенням проводять час. Діти співали і грали у спортивні ігри, спілкувалися і ділилися враженнями, збирали квіти і плели віночки, просто відпочивали від буденних справ та с насолодою вдихали свіже повітря. Прогулянка весняним лісом, полуденок на свіжому повітрі - все це створило насправді святковий настрій, діти відчули задоволення, щиру радість та позитивні емоції.
   Всі повернулися до школи стомлені, але щасливі, з бажанням ще не одного разу повторити мандрівку, на згадку про яку залишилося безліч яскравих фотографій. Педагоги вважають, що виховна мета заходу - пропаганда здорового способу життя, виховання в учнів любові до природи та бережного ставлення до неї - була досягнута.

А вихованці зведеної групи рушили на маївку саме 1 травня. В цей день у лісопарку було дуже багато відпочиваючих, проте досвідчений мандрівник-краєзнавець Валерій Володимирович Андрійченко знайшов вільну мальовничу галявину, де й зробили привал. Туристи розклали намет, назбирали хмизу для вогнища та в очікуванні обіду взялися грати у волейбол, футбол, бадмінтон. Набігавшись та настрибавшись, із апетитом скуштували приготовлену дівчатами їжу та поховалися у тінь - відпочивати та насолодж ... Читати далі »
Переглядів: 356 | Додав: Yulia | Дата: 01.05.2012

«  Травень 2012  »