Четвер, 18.01.2018, 05:12

Головна » 2012 » Квітень » 26

До школи надійшли результати ІІІ конкурсу з українознавства «Патріот», який 24 лютого проводили Центр творчих ініціатив "Клєвєр” та Горлівський держпедінститут іноземних мов. Його учасниками були учні 2-11 кл., які відповідали на питання з багатьох напрямків знань (мови, країнознавства, географії, літератури тощо), що відображали різнобічну інформацію про Україну. Одним з переможців конкурсу з результатом 117 б. стала учениця 2А кл. Крістіна Куженко. Вона отримала від організаторів енціклопедію "Славетні міста України", сувенір-брелок та Золотий сертифікат. Мо-ло-дець!
   Дуже добрі результати мають й інші учні початкових класів: Жасмін Якубовська (2Б), Альбіна Петюренко і Максим Малина (3Б), чотирикласники Настя Мирза, Іван Нетис, Гліб Пресняков нагороджені Бронзовим сертифікатом. Наші вітання!
   Вітаємо також учнів, які стали переможцями школи: Дениса Дуденка (6А), Артема Кіма (7 кл.), Світлану Волошинову (8А), Анастасію Коломієць (9 кл.), Івана Шеремета (10 кл.) та Наталію Токарєву (11 кл.). Віримо, що вони будуть гідними громадянами України, і дякуємо організаторам за цікаві та змістовні завдання.
   Проте не лише учні школи-інтернату змагаються в знаннях наук, спортивній майстерності та творчості. Педагоги школи теж беруть участь у фахових конкурсах і перемагають в них!
   З 1 жовтня 2011 р. до 1 лютого 2012 р. з метою реалізації Державної цільової програми "Сто відсотків" та впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації проводився перший (дистанційний) етап обласного методичного огляду-конкурсу «Проектування ІТ-контенту сучасного уроку». На конкурс свою фахову розробку подала вчитель математики школи-інтернату Т. М. Біденко. В числі інших лауреатів Тетяна Михайлівна отримала від оргкомітету запрошення до участі у другому етапі конкурсу. Попри те, що через хворобу Тетяна Михайлівна не змогла взяти участь в очному етапі, її творчі здобутки в номінації «Методична ефективність використання ІТ-контенту як засобу формування та вдосконалення предметної компетентності учнів на уроці» були відзначені Дипломом ІІІ ступеня та цінним призом (вебкамерою). Вітаємо!
Переглядів: 197 | Додав: Yulia | Дата: 26.04.2012

«  Квітень 2012  »