Четвер, 18.01.2018, 16:59

Головна » 2012 » Квітень » 24

Творчі та креативні учні школи традиційно є активними учасниками щорічного Всеукраїнського конкурсу „Податки очима дітей” і неодноразово були відмічені грамотами та подарунками ДПА. Проте на таку винагороду навіть не сподівалися! 23 квітня співробітники податкової інспекції міста зустрілися з учасниками цьогорічного конкурсу, щоб вручити приз, який став подарунком всій школі - кольоровий рідкокристалічний телевізор Samsung (D=32")!

Отримали діти і знаряддя для втілення подальших творчих задумів – чудовий набір фарб, який дозволить опанувати нові техніки декоративно-прикладного мистецтва: розпис тканини (батік) та скла (вітраж). Ми раді назвати учнів, що своїми талантами вразили податківців:
- учениці 4Б кл. Даша Коваль і Олександра Дєхтяр, чия робота в номінації «художні твори» визнана кращою у віковій категорії 9 - 12 років і подана до участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу;
- учні найактивнішого 5 класу Євген Єсипака, Анастасія Головко, Оксана Нєлєпа, Андрій та Аліна Плачинда, Тимур Назаренко, які свої малюнки супроводили віршиками;
- семикласниці Катерина Іванова, яка брала участь в конкурсі літературних творів, та Антоніна Нікітенко, чий малюнок справив на членів журі незабутнє враження;
- учениці 8А кл. Наталка Прозоровська (номінація «літературні твори») та Настя Сінченко («художні твори»);
- дев’ятикласниці Олеся Шпілевська, Віка Петренко, Наталя Полюк, Каріна Лебідєва подали на конкурс композиції в номінації «твори декоративно-прикладного мистецтва» і посіли І та ІІ місця. Вітаємо!

Приємну для нас подію знімала для репортажу телерадіокомпанія. Інтерв'ю, яке дали журналістам Оксана Нєлєпа, Настя Головко, Тоня Нікітенко засвідчило, що наші діти напрочуд ясно і чітко розуміються на таких серйозних речах, як податки та їх роль у державі. Заступник директора школи з ВР Н. В. Мілентій вважає, що це – результат цілеспрямованої роз’яснювальної роботи вихователів, зокрема, вихователя 5 кл. І. В. Панової.

Податківці мають велику надію, що діти збережуть свої погляди на необхідність чесно виконувати свої обов’язки перед державою і перенесуть їх у доросле життя, та висловлюють щиру вдячність наставникам за виховання у молоді податкової культури. < ... Читати далі »
Переглядів: 203 | Додав: Yulia | Дата: 24.04.2012

«  Квітень 2012  »