Середа, 17.01.2018, 11:35

Головна » 2012 » Квітень » 16

У переддень Великодня діти-сироти та ті, що залишилися без батьківського піклування, отримали традиційне запрошення від сім’ї Москаленків відвідати дитяче кафе-ресторан «Максим», власником якого є родина. Назву заклад отримав в пам'ять загиблого сина хазяїв, і вже багато років в день його народження батьки влаштовують поминальний обід для учнів школи-інтернату. Висловлюємо наше співчуття родині і дякуємо за добре відношення до наших вихованців, смачне частування та дарунки.
   Сумне в житті часто йде поруч з радісним.
  Саме цирк завжди був і залишається святом, джерелом гарного настрою для дорослих і дітей. 12 квітня в місті розпочалися гастролі київського цирку-шапіто «Кобзов», і запрошення на одну з перших вистав отримали 60 вихованців інтернату. Адміністрація школи вирішила, що багатьох шкільних та позашкільних конкурсів та фестивалів.
  До пізнього вечора тривала вистава, тому наступного ранку захопленим спогадами не було краю. Веселі клоуні, екзотичні тварини, майстерні повітряні гімнасти, неймовірне лазерне шоу – все викликало шквал емоцій відвідувачів. Самим видовищним номером, за яким слідкували, затамувавши подих, глядачі визнали «переїзд» людини автомобілем. Діти не тільки отримали величезне задоволення побаченого, але й самі стали учасниками вистави, взявши участь у клоунаді. Дякуємо артистам за розкішне видовище!
   Радісним сюрпризом стало для нас привітання зі святами від Евелін Муршель. Майже рік тому закінчилася її волонтерська місія в Україні, проте спогади про нашу школу не залишають дівчину. У подарунок гуртківцям Евелін надіслала приладдя для творчості: кольоровий папір, напівватман, фарби і альбоми, олівці, наліпки, конфеті. Також посилка містила солодощі, які отримують гуртківці-іменинники. Дуже вдячні! Приїжджайте до нас, Евелін, зустріч з Вами буде великою радістю!
Переглядів: 290 | Додав: Yulia | Дата: 16.04.2012

«  Квітень 2012  »