Четвер, 18.01.2018, 16:58

Головна » 2012 » Лютий » 22
  21 лютого 2012 р. в навчальному закладі проводилися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Його відзначають в світі щороку після того, як на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО (1999 р.) було оголошено про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності. Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи та вважає, що вивчення іноземних мов і багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Учні школи зустрілися з письменницею Кіровоградщини, членом Національної спілки письменників України А. М. Корінь. Антоніна Михайлівна познайомила школярів зі своїм творчим доробком, прочитала кілька поезій. Нещодавно, у дні святкування 115-ї річниці від дня народження поета, дослідника, публіциста, нашого земляка Євгена Маланюка, письменниця стала лауреатом обласної літературної премії його імені у номінації „переклад” за книжку „Стежками століть”. Вітаємо!

До Дня рідної мови учні випустили тематичні газети, в бібліотеці організовано книжкову виставку "Вивчайте, любіть свою мову, Як світлу Вітчизну любіть..." а для 5-11-х класів відбулося "Свято рідної поезії". Хвилюючою "Молитвою до мови" його відкрила учениця 6Б класу Юлія Мельник. Учасники свята підготували прекрасні поезії про рідну мову, які з почуттям декламували. Неперевершено лунала пісня про Україну у виконанні Дарини Ніколаєвої (6Б) в супроводі танцю учасниць ансамблю "Алегро".
   Організатори заходу - учителі української мови - вирішили, що слід відмітити майстерність всіх учасників, і нагородили юних шанувателів поезії призами, які знадобляться у навчанні. Дякуємо всім!
Переглядів: 363 | Додав: Татьяна | Дата: 22.02.2012

Триває міський фестиваль дитячої творчості «Степові джерела». 17 лютого свою майстерність демонстрували учасники гуртка «Орфей». Вихованці Л. М. Піхули виступали у номінації «художнє слово»:
- Крістіна Куженко (2А) та Денис Депін (11 кл.) підготували інсценування «… А тепер казка» за В. Красюком;
- Олександр Удовицький (8А) традиційно виступив з гуморесками, розповідати які він мастак;
- Лев Пресняков (8А) читав на конкурсі уривок з роману Вс. Нестайка «Тореадори з Васюківки» і за рішенням журі став переможцем фестивалю. Молодець!
   Людмила Михайлівна відмічає акторську майстерність і старанність всіх конкурсантів і вважає їх виступи дуже вдалими.
   Колектив гуртка і його керівник дякують за організаційну допомогу, виготовлення костюмів і декорацій всім своїм помічникам: Н. В. Мілентій, О. Л. Балинській, О. В. Делюрману, Л. Б. Кравченко, Т. А. Сторчаус, М. Г. Радецькій, С. В. Харитоновій, С. М. Іващенко. Велике спасибі!
Переглядів: 246 | Додав: Yulia | Дата: 22.02.2012

«  Лютий 2012  »