Вівторок, 25.09.2018, 11:55

Головна » 2012 » Лютий » 16

16 лютого в навчальному закладі проводився фестиваль дружин юних пожежників-рятувальників, у якому брали участь учні 5-7 кл. Команди мали свою емблему, форму, підготувала літературно-музичну композицію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Всі команди продемонстрували чіткий девіз, відточеність марширування, акторську майстерність, вокальні дані, команди були згуртовані, дружні, відповіді на питання вікторини обговорювали всі учасники, виробляли спільну позицію, доповнювали та корегували того, хто відповідав. Всі учасники фестивалю підготували змістовні літературно-музичні виступи на найвищому рівні.

Виступ команди учнів 5-го класу «Гідрант» вразив глядачів артистичним виконанням та оригінальністю розкриття теми. П’ятикласники найкраще відповіли на теоретичні питання, Настя Головко, Оксана Нєлєпа, Аліна Плачинда чітко і вірно формулювали думки щодо правил поведінки в небезпечних ситуаціях. Вихователь І. В. Панова та класний керівник К. А. Макієнко творчо підійшли до визначення ролі кожного з членів команди, що дозволило розкрити в дітях талант справжніх акторів.

Сподобався глядачам виступ на шкільному фестивалі команди «Скіперіч» (7 кл.), дуже згуртовано виступили учні 6А кл., їх домашнє завдання було яскравим і артистичним, дуже жалко, що невеличке відставання в теоретичній підготовці не дозволило команді «Фаєрмен» святкувати загальну перемогу.
   Виступ команди 6-Б класу «Запальничка» був емоційним, справді запальним та веселим. Учні гарно розкрили тему, показали свої вокальні та хореографічні дані, але, на жаль, не впоралися з питаннями вікторини. Оцінювання виступів команд проводилось за наступними критеріями: емблема, девіз, акторська майстерність, яскравість образу, оригінальність розкриття теми, згуртованість і єдність команди, відповіді на питання вікторини.

Учитель трудового навчання та охорони здоров’я А. О. Бардак ... Читати далі »
Переглядів: 396 | Додав: Yulia | Дата: 16.02.2012

«  Лютий 2012  »