Середа, 23.05.2018, 00:29

Головна » 2012 » Лютий » 07

7 лютого 2012 року за ініціативи Європейської комісії в Україні проходив День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що створена компанією «Майкрософт». В цей день в школі-інтернаті проводилися інформаційні заходи, покликані привернути увагу підлітків до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.

Учні ознайомилися із створеним за ініціативи компанії «Майкрософт» сайтом «Онляндія – безпечна веб-країна», на якому розміщені навчальні матеріали для дітей, вчителів та батьків.

Девятикласники, спираючись на власний досвід користування ресурсами Інтернет, обговорили небезпеки та правила поведінки в мережі. Вони визнали, що не завжди дотримуються рекомендацій, проте замислилися щодо можливих наслідків необачного оприлюднення відомостей про себе та своїх батьків, завантаження підозрілих файлів та листів тощо.

Учні 6Б та 5 кл. стали учасниками тренінгу, метою якого було формування у дітей стійкої мотивації до дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет. Учні брали участь в обговоренні проблемних ситуацій, а наприкінці спробували втілити своє розуміння необхідності дотримання правил поведінки в мережі Інтернет у створенні презентації-колажу.

Виховні заходи з безпеки дітей в Інтернеті проводитимуться протягом всього тижня.
Хто попереджений, той озброєний!

P. S. 9 лютого потенційні небезпеки, що можуть загрожувати необачним користувачам Інтернету, обговорили одинадцятикласники. Їхню увагу привернув юридичний бік питання та відповідна термінологія.

Учні початкової школи ще не вивчають інформатику систематично, проте багато з них є користувачами ПК та мають досвід спілкування в Мережі. Тому учні 4-х класів (класоводи О. В. Клочкова та Ю. П. Гребенюк) долучилися до заходів що ... Читати далі »
Переглядів: 696 | Додав: Yulia | Дата: 07.02.2012

«  Лютий 2012  »