Вівторок, 11.12.2018, 16:14

Головна » 2012 » Січень » 27

Підбито підсумки Тижня історії, правознавства та етики, який з 23 по 27 січня проводили вчителі О. М. Стрижак, С. Д. Сторчаус та С. М. Іващенко. За традицією учні 5-11 класів виготовили стіннівки на історичну та патріотичну тематику, виставка яких була розгорнута на ІІ поверсі школи. Кращими оргкомітет Тижня визнав газети 10 кл. (І місце), 11 кл. (ІІ місце), 9 кл. (ІІІ місце). В цей же час на І поверсі було влаштовано виставку малюнків учнів 5-6 кл. з вивчених на уроках етики тем "Дружба", "Шкідливі звички та здоровий спосіб життя", "Чому ми прагнемо віри?", а бібліотекарі Т. А. Сторчаус та М. Г. Радецька організували виставку історичної літератури в читальному залі.
   23 січня одинадцятикласники (вчитель історії С. Д. Сторчаус) відвідали ОУНБ ім. Д. Чижевського. У відділі рідкісних і цінних документів співробітники презентували випускникам найбільш цікаві книги по історії країни та запропонували літературу з фондів бібліотеки для підготовки до ДПА та ЗНО. Також учні із цікавістю оглянули розгорнуту у відділі мистецтв виставку кіровоградського художника Андрія Ліпатова.

24 січня "Подорож до Київської Русі" здійснили семикласники. Історична вікторина, проведена О. М. Стрижак, виявила кращих знавців історії даного періоду. Ними стали Сашко Димура, Сашко Корольов та Іван Пушкаренко.
   Протягом всього тижня працював шкільний кіноклуб, в якому для старшокласників демонструвався документальний фільм польського режисера Єжи Гофмана «Україна. Становлення нації». Цей фільм, в якому розповідається про історію України від хрещення до наших днів, складається з 4 серій: «Від Русі до України», «Україна чи Малоросія», «Разом назавжди», «Незалежність». На створення фільму авторів надихнула книга Леоніда Кучми «Україна – не Росія». За задумом режисера, фільм повинен дати імпульс українській молоді до вивчення історії власної країни. Таку ж мету мали проведені педагогами тематичні класні години "Соборна моя Україна" та проведені вихователями інформаційні години, присвячені вшануванню пам’яті жертв Голокосту.
Переглядів: 1085 | Додав: Yulia | Дата: 27.01.2012

«  Січень 2012  »