Субота, 20.10.2018, 13:11

Головна » 2011 » Грудень » 31

Навчальний рік в розпалі, а календарний добігає кінця. Підбивають підсумки спеціалісти різних галузей людської діяльності. Про досягнення кіровоградських важкоатлетів кореспонденту «Спорт-Ревю» розповів заслужений тренер України, голова обласної федерації важкої атлетики В’ячеслав Жуков. Нас зацікавило це інтерв'ю, бо його героїнями є шестикласниця школи Оля Пікаш та наші випускниці Настя і Поліна Келар.
    – Вважаю, що 2011 рік був для нас дуже успішним. Вперше в усіх вікових категоріях наші вихованки стали чемпіонками України, в тому числі серед юніорів Анастасія Келар… За підсумками року Анастасія Кілар стала кандидатом до збірної України, а у резерві збірної чекають свого часу Ольга Пікаш і Поліна Келар. В цілому наша команда успішно виступила і на чемпіонаті України серед молоді … Думаю, на сьогодні важка атлетика – єдиний вид спорту в Кіровоградській області, де одразу п’ять спортсменів одного тренера запрошені до збірної команди України: Тетяна Варламова та Анастасія Келар, її сестра Поліна Келар, Валентина Кисіль – чемпіонка України серед дітей до 13 років і юне дарування – Ольга Пікаш, якій лише 12 років, але, враховуючи дуже високі результати, її теж викликають до національної збірної України на перспективу… У перспективі бачу її учасницею наступних Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, якщо і далі займатиметься, як зараз.
    З приходом на посаду начальника облспортуправління Сергія Колодяжного змінилося ставлення до важкої атлетики, що і вилилося у позитивні результати. Нам зробили прекрасний спортивний зал і вперше у житті саме ми є його господарями. Тренерський колектив побачив, що наша робота потрібна і на нас розраховують… Всі дівчата, яких я згадував – вихованки СДЮШОР «Надія», де працює бригада тренерів Жуков – Іващишин – Лиходід. Тетяна Лиходід працює за основним місцем роботи у ДЮСШ №2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. Саме у неї там і тренується перспективна дівчина Ольга Пікаш.
Дмитро САВРАНСЬКИЙ "Спорт-Ревю" № 47-48.

Принагідно вітаємо Поліну Келар з успішним виступом у Харкові на недавньому чемпіонаті України серед шкіл в ... Читати далі »
Переглядів: 522 | Додав: Yulia | Дата: 31.12.2011

«  Грудень 2011  »