Вівторок, 11.12.2018, 16:14

Головна » 2011 » Грудень » 29

Передсвяткові дні привернули до школи-інтернату увагу багатьох добрих і щирих людей, які намагалися приємними сюрпризами, доброзичливістю, теплим спілкуванням принести радість дітям, які не мають щастя рости в колі люблячої родини. Чи не щодня сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримували запрошення відвідати святковий захід або самі зустрічали гостей.

21 грудня до Кіровограда з різдвяними сюрпризами для дітей соціально вразливих верств населення прибув караван вантажівок. Автопотяг організували волонтери Німецької євангелічно-лютеранської церкви, а до пакування та оздоблення бандеролей долучилися німецькі діти. Всі учні школи-інтернату отримали з любов’ю оформлені подарунки, в яких були не тільки іграшки, шкільне приладдя та солодощі, а й часточки сердець небайдужих до нашої країни та її дітей людей. Дякуємо всім, хто долучився до шляхетної акції в Німеччині й Україні!

24 грудня вихованців зведеної групи чекали на святі, яке влаштував для своїх клієнтів та їх дітей «Дельта банк». З кіровоградським відділенням цієї установи у школи давні стосунки, отже друзі не забули про нас і цього разу. Приємно, що в ролі Діда Мороза наших учнів зустрів педагог ЦПВ "Оріон" Ярослав Ілліч Стас.

26 грудня на свято в рамках широкомасштабної новорічно-різдвяної благодійної акції „Подаруй дитині казку” учнів запросив колектив обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського. З початку грудня працівники, користувачі бібліотеки, небайдужі люди приносили до установи дитячі іграшки, речі, книжки для сиріт, а потім бібліотекарі влаштували радісне свято з подарунками, конкурсами та іграми для дітей, які особливо потребують тепла і підтримки. Порадувало дітей і чаювання із смачними цукерками та печивом.

27 грудня традиційний передноворічний візит до школи нанесли шефи-правоохоронці. Своєю увагою та подарунками правоохоронці пра ... Читати далі »
Переглядів: 484 | Додав: Yulia | Дата: 29.12.2011

«  Грудень 2011  »