Четвер, 21.06.2018, 18:49

Головна » 2011 » Грудень » 02

Вчора до Міжнародного дня інвалідів в навчальному закладі відбувся захід «Підтримати і допомогти». Його головними героями стали учні спеціальних класів для дітей з вадами зору та діти-інваліди, яких в школі 16, а гостями – всі вихованці «Веселкової країни» та друзі школи, які опікуються сиротами та інвалідами:
- завідувач Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної консультації Олена Миколаївна Дорошенко;
- завідувач офтальмологічним кабінетом дитячої міської поліклініки Тамара Іванівна Гаршанова;
- співробітники Благодійного фонду соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Єдність» на чолі з головою правління фонду Шамілем Енгелевичем Чубаєвим;
- директор ОУНБ ім. Д. І. Чижевського, заслужений працівник культури України Олена Миколаївна Гаращенко;
- волонтер Корпусу миру США Карін Джонс.

«Людина починається з добра. Будьмо щедрі серцем в ім'я добра, людяності і справедливості!», - такими словами розпочали урочистості дівчатка-шестикласниці, учасниці хореографічного ансамблю «Алегро» Тетяна Бесараб, Христина Кім, Юлія Мельник. Вірші та розповіді, що лунали зі сцени, були звернені до наймолодших школяриків, щоб викликати в них співчуття до людей з особливими потребами, бажання поділитися теплом і щирістю душі, виховати доброту і толерантність.
Не говори про доброту,
Коли ти нею сам не сяєш,
Коли у радощах витаєш,
Забувши про чужу біду
Бо доброта не тільки те,
Що обіймає тепле слово.
В цім почутті така основа,
Яка з глибин душі росте,
Коли її не маєш ти,
То раниш людяне в людині.
Немає вищої святині,
Ніж чисте сяйво доброти.
   Про важливість уважного, милосердного ставлення до інвалідів, людей похилого віку та дітей як ознаку цивілізованості та культури суспільства говорили в своїх виступах директор школи С. Д. Сторчаус, запрошені гості, мама учениці 2А класу Ірина Олексіївна Биканова.

Присутнім було запропоновано переглянути відеорепортаж про спеціальні класи для дітей з вадами зору, підготовлени ... Читати далі »
Переглядів: 392 | Додав: Yulia | Дата: 02.12.2011

«  Грудень 2011  »