Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Погода

Головна » 2011 » Жовтень » 27
   Під час осінніх канікул федерація футболу Маріуполя традиційно проводить змагання з футболу серед дітей і юнаків. Цього року організатори розширили вікові рамки змагань і запросили на VI міжнародний юнацький турнір футболістів 52 команд з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Донецька, Кіровограда, Ялти, Запоріжжя, Севастополя, Луганська, Купянська, Маріуполя і Воронежа (Росія) семи вікових категорій.
   Ми раді привітати з успішним стартом команду наших земляків 1998 р. н., в складі якої грає семикласник школи-інтернату Ігор Крадожон. 24 жовтня кіровоградці обіграли команду «Мрія» (Купянськ) з рахунком 2:1, наступного дня перемогли київську «Оболонь» (3:1), а 26 жовтня розтрощили харківський «Металіст» - 8:0! Бажаємо подальших успіхів!
  P. S. В останні дні турніру кiровоградці з рахунком 7:0 перемогли команду «Джунiор» з Києва та «Металiст-2/2» (2:1) і посіли І місце в своїй віковій групі. Двоє гравців кіровоградської команди, окрім звання переможців турніру, були визнали як кращі в номінаціях «захисник» і «нападник». Молодці!
Переглядів: 293 | Додав: Yulia | Дата: 27.10.2011