Вівторок, 19.06.2018, 21:24

Головна » 2011 » Жовтень » 21

Ця історія трапилася в маленькому морському містечку тієї миті, як одна маленька дівчинка на ім'я Ассоль повірила в казку про пурпурові вітрила і прекрасного принца. І ось одного разу розійшлися морські смарагдові хвилі і на горизонті з'явився корабель! Корабель із пурпуровими вітрилами і прекрасним принцом на борту! Відтоді чимало стекло води. Але скажіть, яка маленька дівчинка не мріє стати принцесою?

20 жовтня всі ті, хто вірить у казку і чудеса, були запрошені на конкурс краси й чарівності «Міс Осінь». В ньому брали участь старшокласниці школи-інтернату:
Анастасія Тiмошенко, учениця 8А класу, з мрією отримати вищу освіту та стати хореографом. Любить джаз, хоче показати себе з різних боків;
Тетяна Палюх, учениця 8Б класу, яка сподівається потрапити на передачу «Х-фактор» і бажає удачі всім учасницям;
Ольга Язикова, учениця 9 класу, яка любить співати, танцювати, у вільний час вивчає мови. Ідеалом для неї є Майкл Джексон. Хоче довести, що вона чогось варта;
Світлана Мошак, учениця 10 класу, яка мріє стати кваліфікованим психологом. Брати участь в конкурсі вирішила для того, щоб підвищити свій статус у школі та показати себе;
Діана Білик, учениця 11 класу, мріє стати успішною леді, такою, як її ідеал Ані Лорак;
Аліна Шраменко, учениця 11 класу, яка мріє допомогти всім на цій планеті. Ідеалом для неї є її матуся. Дуже хоче перевірити, на що ж вона здатна.

Тему першого конкурсу «Моя іграшка – друга я» підказала маленька співвідуча на ім'я Ассоль, улюбленою іграшкою якої є вітрільник. Адже ім'я людини – це не просто звук! У ньому – характер і захоплення. І навіть улюблені іграшки! Під час конкурсу красуні презентували себе, свої захоплення через дитячу іграшку. Дуже символічним виглядав спільний «вихід» нашої співачки Діани Білик з талісманом на ім'я Іринка Білик.
   В конкурсі «Сюрприз» потрібно інсценізувати казку «Курочка Ряба» і змінити в усіх словах певний голосний звук на запропонований інший – і не помилитись! Це випробовування, що підготували організатори, гідно витримали всі учасниці.
Переглядів: 658 | Додав: Yulia | Дата: 21.10.2011

«  Жовтень 2011  »