Вівторок, 16.01.2018, 22:30

Yulia

Головна » 2011 » Вересень » 16

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника та 15-річчя Міністерства надзвичайних ситуацій. На своє свято кіровоградські МНСники запросили учнів інтернату, адже шкільна команда «Antifire» багато років брала участь в фестивалі дружин юних пожежних-рятувальників і ставала призером та переможцем його міського, зонального, обласного етапів. Наші учні є постійними учасниками заходів, що їх проводять рятувальники з метою попередження небезпечних ситуацій серед школярів: смотрів агітбригад, конкурсів літературних творів, виставок творчих робіт тощо.

Під час урочистостей директора школи-інтернату С. Д. Сторчауса було нагороджено Грамотою управління МНС у Кіровоградській області за плідну співпрацю, проведення належної роботи з питань техногенної, природної та пожежної безпеки, виховання у молоді поваги до професії рятувальника і широку її популяризацію серед підростаючого покоління.
   Також шкільна делегація з цікавістю оглянула виставку пожежних та аварійно-рятувальних машин. В експозиції з більш як десяти авто було показано еволюцію пожежної техніки за 100 років. А очолював колонну справжній пожежний кінний обоз. Технічний прогрес у рятувальній справі ілюстрували нова пересувна хіміко-радіологічна лабораторія, аероглісер, який пересувається як на воді, так і на суші, автодрабина, пожежна насосна станція та інша техніка, принади якої гідно оцінили фахівці та глядачі свята.
   Вітаємо з професійним святом всіх рятувальників Кіровоградщини і зокрема начальника сектора соціологічних досліджень та роботи по навчанню населення центра пропаганди ГУМНС України в області капітана служби цивільного захисту Валентину Шабалу, яка вже кілька років є куратором школи. Також вітаємо команду ДЮПР «Лицарі порятунку» з Долинської, яка стала віце-чемпіоном цьогорічного Всеукраїнського фестивалю. Пишаємось земляками і сподіваємось, що були для них гідними суперниками! Нехай ніколи їм не знадобляться набуті навички, а в житті буде якомога менше надзвичайних подій.
Переглядів: 264 | Додав: Yulia | Дата: 16.09.2011

«  Вересень 2011  »