Середа, 17.01.2018, 10:16

Головна » 2011 » Вересень » 13
   Нещодавно керівництво УМВС в області направило до управління освіти і науки облдержадміністрації пропозиції щодо забезпечення працівниками відділу Державної служби охорони громадського порядку і профілактики правопорушень у навчальних закладах. Освітяни на пропозицію пристали. І от розпочалося оснащення навчальних закладів технічними засобами охорони з підключенням на пункт централізованого спостереження ВДСО.
   Одним з перших тривожною кнопкою наші шефи-правоохоронці обладнали інтернат. Відтепер у випадках правопорушень в закладі або поблизу нього: крадіжoк, вимагань мобільних телефонів, грошей тощо - наявність тривожної кнопки забезпечить оперативність розкриття злочину. Під час опробування системи директор школи-інтернату С. Д. Сторчаус переконався, що після отримання сигналу «тривога» на пункті централізованого спостереження наряд ВДСО прибуває на місце пригоди протягом 4-5 хвилин.
   Сподіваємось, що постійне перебування закладу під наглядом правоохоронців додасть батькам спокою за своїх дітей, а для вчителів буде гарною підмогою у підтриманні дисципліни та порядку.
Переглядів: 281 | Додав: Yulia | Дата: 13.09.2011

Прийшла осінь, і наші непосидючі, допитливі, активні учні повернулися до міста. Проте воно зустрічає дітей вороже - забутим вуличним хаосом, розтрощеними дитячими майданчиками, привабливими небезпеками довгобудів. Скільки навколо небезпек, що можуть обірвати безтурботно-бешкетне дитинство випадкової трагедією! Задля запобігання цій біді на початку нового навчального року в школах проводяться тижні безпеки життєдіяльності.
    Поточний тиждень за планом виховної роботи оголошено Тижнем знань правил дорожнього руху. Традиційно найактивнішу участь в його проведенні беруть учні початкової школи. Разом з батьками, учителями і вихователями вони влаштовують виставки малюнків, добирають вірші і загадки, стають учасниками бесід і інсценувань.
    Бажаємо нашим малюкам рости здоровими, кмітливими і ніколи не потрапляти у небезпечні ситуації.
Переглядів: 516 | Додав: Yulia | Дата: 13.09.2011

«  Вересень 2011  »