Вівторок, 18.12.2018, 13:36

Головна » 2011 » Серпень » 02
   Розпочалася експедиція «Дорогами мужності і стійкості», учасником якої є делегація інтернату з числа активістів музею Бойової слави Вікторії Губановоï, Анастасії Тимошенко, Володимира Мироненка, керівника музею О. М. Стрижак та директора школи С. Д. Сторчауса. Перші подіï акції перебігали в м. Санкт-Петербург. Протягом двох днів учасники походу спільно з молодіжними і ветеранськими організаціями міста і області проводили урочисті прийоми, круглі столи, конференції, зустрічі з ветеранами війни і блокадниками.
   Урочисте відкриття акції відбулося на меморіалі Піскаревського кладовища. Учасники походу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час Великоï Вітчизняної війни та поклали вінки і квіти до масового поховання жителів блокадного Ленінграда та відвідали Державний меморіальний музей оборони і блокади Ленінграда. Також відбулися екскурсіï членів делегації до Центрального Військово-історичного музею артилерії, інженерних військ і військ зв'язку, відвідини Петропавлівськоï фортеці, інших пам'ятних та історичних місць Північної столиці Росії.
   Ввечері учасники походу зустрілися з письменниками – членами редколегії журналу «Невський альманах» та відпочили на вечорі знайомств та молодіжній дискотеці.
   Наступний день розпочався урочистим мітингом та пам'ятними заходами на меморіалі «Пулковський рубіж», а потім відбулася зустріч з вихованцями Нахімовського військово-морського училища та екскурсія його навчальними класами та приміщеннями (кубрикам). Художні колективи та виконавці зі складу делегації виступили з концертними номерами. Також в програмі другого дня експедиції були екскурсія до музею, розташований на крейсері «Аврора», та Центрального Військово-морського музею. Завершувала день традиційна дискотека!
Переглядів: 318 | Додав: Yulia | Дата: 02.08.2011

«  Серпень 2011  »