Понеділок, 25.06.2018, 16:24

Головна » 2011 » Липень » 14

1 липня на зустріч однокласників зібралися випускники 1991 року. Це був перший клас довузівської підготовки з профільним навчанням "хореографія" та "образотворче мистецтво", випуск якого припав на той період з 1991 по 2005 роки, коли школа-інтернат перебувала в комплексі «Неперервна освіта. Школа – ВУЗ», співпрацюючи із Кіровоградським педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка.

Від імені господарів своïx однокласників радо вітала Наталія Волчан (Мілентій) – учитель xореографіï, заступник директора школи-інтернату з виxовноï роботи. На зустріч були запрошені й улюблені вчителі: класний керівник Галина Семенівна Мальована, учитель математики Вікторія Вікторівна Починок, учитель російської мови Людмила Михайлівна Піxуля, учитель xіміï Алла Іванівна Бабенко.
   Наші гості відвідали нещодавно відкритий музей історії школи, серед фотодокументів якого із задоволенням впізнали і себе, і своїх вчителів, переглянули створений до 50-річчя школи відеофільм «З ювілеєм, рідна школо!», трішки посумували, що через ремонтні роботи не змогли оглянути свої колишні спальні та ігрові кімнати, проте ïx гостинно зустрів «рідний» хореографічний зал. Під час спілкування випускники похвалилися своїми життєвими і професійними досягненнями; добрим словом пригадали нічного вихователя Юрія Петровича Лисенка (зараз – директора дитячого притулку «Надія»); із вдячністю вшанували пам’ять про Марію Павлівну Гетьман, чиїми зусиллями і були організовані в інтернаті класи довузівської підготовки для талановитих учнів з усієї області; пригадали, як запопадливо зустріли «прибульців» інтернатівські старожили, проте ворожнеча швидко переросла в міцну дружбу. А потім були танці!
   На фото (вгорі, зліва направо): Алла Мрачковська (Кізименко), вихователь дитсадочка, м. Кіровоград; Анжела Жебровська (Владова), хореограф у Вільшанській музичній школі; Ірина Андрійченко, учитель початкових класів, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва в с. Перчунове Добровеличківського р-ну; Олена Сємєніченко, Знам’янка; Л. М. Піхуля; Юрій Куйбіда, київський підприємець; Наталія Волчан (Мілентій); Г. С. Мальована; Світлана Царенко (Миxеєва), педагог дитячого естетичного центру, м. Киïв; Неля Xарченко (Мазур), культорганізатор Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплекс ... Читати далі »
Переглядів: 634 | Додав: Yulia | Дата: 14.07.2011

«  Липень 2011  »