Середа, 20.06.2018, 18:24

Головна » 2011 » Червень » 27

Кілька місяців вся Україна захоплювалася "Майдансом" - наймасштабнішим в історії України танцювальним шоу, яке несло в собі ідею згуртування української нації. Ми раділи, коли звання танцювальної столиці України вибороло наше невелике місто, обійшовши міста-мільйонники, пишалися хореографами команди Олександром Лещенко, Семеном Жигаліним і Русланом Маховим. Шкода було, що режим школи-інтернату не дозволив нашим учням стати безпосередніми учасниками змагань, проте своя людина на проекті була і в нас!
   Сергій (Косюк) Бершадський - звукооператор кіровоградської команди - 10 років навчався в школі-інтернаті, закінчив її в 1999 р. i вступив до мистецького факультету КДПУ ім. Винниченка на хореографічне відділення, згодом заочно закінчив економічний факультет Відкритого міжнародного Університету розвитку людини "УКРАЇНА" і отримав диплом фінансиста. Сергій і зараз разом зі своїми друзями з фанклубу «Кіпєлов» буває в інтернаті з подарунками для сиріт та гостем на шкільних заходах.
   Про себе Сергій говорить, що потрапив на проект, можна сказати, випадково... Знімальній групі «Інтера» необхідна була надійна людина, яка б опікувалася звуковою апаратурою під час репетицій учасників. Нетривалий «майстер-клас» з під'єднування-вмикання-регулювання - і iз стороннього глядача Сергій став членом команди.
   - Я просто опинився поруч в потрібний момент - і пройшов з хлоп'ятами весь цей шлях із самого початку і до самої перемоги... Репетиції були різні, але не дивлячись ні на що - жодна не була зірвана з технічних проблем. Доводилося репетирувати і просто неба на шаленому пригріві у злітно-посадочної смуги Кіровоградського аеропорту (тільки там могло розміститься 500 чоловік для репетиції параду), і в спортивному залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка, і в приміщенні спортивного комплексу школи олімпійського резерву № 2, яка знаходиться в нашому дендропарку.
   Були і тривалі, виснажуючі 10-годинні репетиції, апаратура працювала на межі своїх можливостей... і я навіть озирнутися не встиг, як став частиною команди, а вся команда - частиною мене! В команді мені навіть прізвисько дали - "Дядя Сєрьожа". Ми всі дуже подружилися, хлоп'ята в команді позитивні, дуже активні: організовували сумісні зустрічі в дендропарку, flesh-mob, поїздки на природу, відвідини дитячого будинку та інші добродійні акції, імпровізований концерт до дня хореографа...
   Шкода, що цей час пролетів, як єдина мить, але ми продовжуємо спілкуватися і повні надій на нові зустрічі! Частина хлоп'ят зараз знаходиться в гостях у наших гаряче любих друзів - майдансеров міста Одеси!
Переглядів: 369 | Додав: Yulia | Дата: 27.06.2011

«  Червень 2011  »