Четвер, 13.12.2018, 02:44

Головна » 2011 » Червень » 08

Ще раз порадували інтернатівців своєю увагою наші шефи-правоохоронці. Вчора вони влаштували для 35 учнів школи, які проводять літні канікули у таборі при навчальному закладі, а також проходять навчально-виробничу практику під керівництвом Т. О. Герасимової-Молчан та Н. А. Бондаровської, незвичайне видовище - екскурсію до Кінологічного центру при УМВС України в Кіровоградській області.
   Кінологи, бачачи щиру зацікавленість діток, намагалися вразити відвідувачів і разом з вихованцями – службовими собаками – демонстрували глядачам усі свої та чотирилапих мешканців Центру вміння і навички. Начальник Кінологічного центру Ігор Стасюк докладно розповів про кожного чотирилапого вихованця, його характер, схильності, досягнення в розшуковій та охоронній "службі".
   Відвідувачам було продемонстровано за роботою німецьких вівчарок, які є одними з найкращих у службово-розшуковій діяльності. Інструктори показали дітям, як собаки шукають наркотичні засоби, знешкоджують злочинця, долають перешкоди, лазають драбиною на майданчику для дресирування і взагалі вправно виконують команди правоохоронців. Також Ігор Стасюк познайомив дітей з улюбленцями кінологів – лабрадорами. Вони завдяки своїм здібностям до міліцейської служби легко завоювали прихильність всіх співробітників Центру.
   Продовжилася екскурсія відвідуванням Музею історії Кіровоградської міліції, де учнів зустріли директор музею Дмитро Міцук та радник начальника УМВС в області Валерій Вільний. Експонати музею, зокрема зброя, найбільший інтерес викликали, звісно, у хлопчиків, які наперебій ставили запитання екскурсоводу, але й дівчатка з цікавістю слухали розповіді з історії міліції Кіровоградщини.
    Дякуємо нашим шефам за прагнення зробити відпочинок вихованців інтернату змістовним і цікавим. Чекаємо наступних зустрічей!
Переглядів: 342 | Додав: Yulia | Дата: 08.06.2011

«  Червень 2011  »