П`ятниця, 16.11.2018, 10:56

Головна » 2011 » Травень » 05

Сьогодні школа чествувала славетного ветерана - гвардії підполковника, штурмана 250-го гвардійського бомбардувального полку, кавалера трьох орденів Червоної Зірки та ордена Богдана Хмельницького О. М. Івченка. Живим коридором пройшов Олександр Михайлович на місце почесного гостя, щоб прийняти слова вдячності і захоплення від учнів.

З величним Святом Перемоги привітала ветерана керівник музею Бойової слави О. М. Стрижак. Святкову програму зворушливою піснею "Журавлі" розпочала Руслана Риженко. Літературну композицію, якою вітали любого гостя, підготували учні 5-6 класів під керівництвом Н. А. Бондаровської та І. Г. Романюк. А учасники вокального ансамблю "Даринка" під керівництвом Т. В. Гаврилової проникливо заспівали славетну "Катюшу".
    Розчулений Олександр Михайлович привітав школярів з прийдешнім святом і теж заспівав одну з своїх улюблених пісень, а потім був запрошений на святковий обід. З Днем Перемоги!
Переглядів: 298 | Додав: Yulia | Дата: 05.05.2011

5 травня на базі обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбулися міські змагання з техніки спортивного туризму серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Спортивно-туристична робота, пропаганда здорового способу життя - серед прiоритетних напрямків роботи школи-інтернату, тому наші учні завжди з ентузіазмом беруть участь в такого роду заходах.
    Змаганням передував тренувальний збір, на якому команді семикласників у складі Насті Тимошенко (капітан), Аліни Кобилько, Дениса Риженка, Руслана Паламарчука, Льови Преснякова, Олега Дубiнського допомагали дією і порадою більш досвідчені туристи Максим Мирза, Павло Васільєв та Михайло Наманюк.

Під час змагань перевірялася майстерність учасників з туристської техніки (в'язання вузлів, перенесення потерпілого, циркова переправа без страхування, рух по колоді, "маятник", викладання багаття) та орієнтування. Шкільна команда інтернату призових місць не посіла, проте, за словами тренера В. В. Андрійченка, показала, як на аматорів, дуже добрий результат і зміцнила позиції школи серед лідерів ІІ міської спартакіади, що триває. Вітаємо!
    Після змагань учні відвідали меморіальний комплекс, братські поховання військових та знищеного фашистами в 1942-1944 рр. цивільного населення і вшанували пам'ять про загиблих.
Переглядів: 299 | Додав: Yulia | Дата: 05.05.2011

«  Травень 2011  »