Середа, 15.08.2018, 15:25

Головна » 2011 » Травень » 04

З 26 по 30 квітня під час проведення фінальної частини конкурсу «Велікодня радість» з церемонією нагородження переможців вся команда Фонду «Дорога майбутнього» – разом із запрошеними дітьми – готувалася до літа 2011. Особливо насиченою була підготовка творча: тренінги, майстер-класи та ігри, які були проведені за чотири дні «Тренінговим центром» фонду «Дорога майбутнього». Діти, в числі яких були переможці конкурсу - гуртківці ЦПВ "Оріон" Надя Кобець, Xристина Кім, Юля Мельник, Тоня Нікітенко, та вихователі, які  їх супроводжували (О. Л. Балинська та Н. Г. Курікова), на ура сприймали всі творчі пропозиції організаторів, які для них виявилися новими й цікавими.

У перший день було створено 5 команд, і почалися тренінги, що знайомлять учасників між собою, а також що створюють дружню атмосферу і командний дух. Діти придумали назви команд, девізи та плакати для подальших презентацій. А розминкою їм служили ігри: «Якби я був явищем природи, то я був... тому що...», «Мене звуть... Мій друг сказав про мене...», «Ім'я + риса характеру на першу букву імені» та інші. Щоб здружити й підбадьорити учасників, не всі з яких знали один одного, навчити їх взаємодіяти між собою, тренери придумували безліч веселих ігор і сюрпризів.
   Після дня знайомств команди зібралися на спільні ігрові заходи: «Місія здійснена», «Водна естафета», «Павутина», «Стонога». Для всіх були підготовлені номінації: «Єдність» (сама згуртована команда), «Блискавична» (команда-чемпіон за швидкістю), «Гострозоре око», «Конгеніальність», «Рішучість» та інші.
Дітям сподобалися ігри, в яких всі члени команд змогли себе проявити завдяки різноманітності завдань, в групах відчувався командний дух і захоплення від гри.
Далі була серйозна робота в групах - тренінги з самопізнання. На завершення – творчі майстер-класи з писанкарства, ігротеки і прогулянки на свіжому повітрі, якого в «Славутичі» хоч відбавляй, адже центр відпочинку розмістився в розкішному сосновому лісі на березі Дніпра.
   Родзинкою програми був «Міжгалактичний з'їзд цивілізацій», де кожна команда, а відтепер цивілізація, не просто представляла себе, але і «влаштовувала» всім присутнім головне свято своєї цивілізації. Діти увійшли до образів невідомих створень і народів, натхненно показували сценки і спостерігали за результатами фантазії інших дітей ... Читати далі »
Переглядів: 336 | Додав: Yulia | Дата: 04.05.2011

«  Травень 2011  »