Вівторок, 25.09.2018, 23:45

Головна » 2011 » Травень » 03
   19-22 квітня у Запоріжжі проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорок. На найвищий щабель його п'єдесталу у ваговій категорії до 58 кг піднялася кіровоградська важкоатлетка Анастасія Келар.
   Під час змагань Настя перемогла в усіх заліках: у ривку, у поштовху та за сумою двоборства, встановивши при цьому особистий рекорд (171 кг).
   Окрім Анастасії Келар вдало виступила її рідна сестра Поліна. У ваговій категорії до 63 кг вона стала бронзовою призеркою чемпіонату (у ривку – IV місце, у поштовху – ІІ).
   Нам приємно повідомити, що сестрички є випускницями нашої школи, куди прибули з с. Інженерівка Компаніївського району. Закінчивши школу в 2008 році, вони вступили до Кіровоградського держпедуніверситету, де і навчаються на ІІІ курсі факультету фізвиховання. Рівно рік тому сестрички привезли додому з Кам'янця-Подільського нагороди V літніх спортивних ігор молоді України з важкої атлетики.
   Зараз Анастасія Келар є кандидатом в збірну України і бореться за виконання нормативу майстра спорту міжнародного класу. Тренер Насті В'ячеслав Жуков вважає, що їй нелегко буде пробитися на лондонську Олімпіаду-2012 в категорії 58 кг, але можливо. Для цього потрібно збільшувати свій рейтинг і боротися за ліцензії. Тим більше, що новий головний тренер жіночої збірної Денис Готфрід розраховує на Анастасію і вірить в її перспективу. В. Жуков сподівається, що цього року Анастасія Келар зможе замахнутися на нагороди юніорської першості Європи, що незабаром пройде у румунському Бухаресті.
    Бажаємо нових перемог та здійснення олімпійської мрії!
Використано матеріали газети «Украина-Центр» та Інтернет-ресурсу «Спорт-центр».
На фото з сайту «Спорт-центр»: Поліна Келар, Володимир Іващишин (один з тренерів), Анастасія Келар.
Переглядів: 413 | Додав: Yulia | Дата: 03.05.2011

Святковими днями зведена група учнів під керівництвом вихователів В. В. Андрійченка, А. А. Іванової, Л. В. Бондарцової здійснила прогулянку в район Солдатських ставків. Під час подорожі учні тренували навички пішохідного туризму: пересування по перетятій місцевості, долання природних перешкод, викладання багаття, встановлення намету.

Чудовою нагородою за відмінно виконану роботу став відпочинок на мальовничій галявині. Мандрівники влаштували пікнік з печеною картоплею та смаженою куркою, грали в бадмінтон та волейбол, змагалися з дартсу, захоплювалися весняними пейзажами та фотографувалися.

Всі весело і з користю провели час, навіть малюки, яких дещо втомила така далека подорож, нізащо не відмовляться від її повторення у майбутньому.
Переглядів: 291 | Додав: Yulia | Дата: 03.05.2011

«  Травень 2011  »