Вівторок, 16.01.2018, 12:15

Головна » 2011 » Лютий » 24

22 лютого учнів 1-4 класів запросила на свою виставу "Казка про Сірого Вовка" молода трупа Криворізького театру. Своїми враженнями від побаченого з відвідувачами нашого сайту діляться учні 3Б класу.
   «Герої були дуже гарні, в красивих костюмах. Дітям було дуже цікаво, і вони були дисципліновані». (Андрій Донченко)
   «На початку, коли Вовк і Заєць сперечалися, і Зайчик Вовка боявся, весь зал тупотів ніжками і плескав в долоні, щоб налякати Вовка». (Діма Авксентьєв)
   «В Вовка був день народження, а друзів не було. Проте Заєць, добрий і спритний, з ним подружився». (Вікторія Сафронова)
   «Заєць почув, що його вважають боягузом, і вирішив піти на день народження». (Саша Дехтяр)
   «Заєць Вовку подарував квіти. Потім вони разом з нами грали і співали». (Олександра Раїна)
   «Коли Заєць і Вовк грали у «Салочки» із зав’язаними очима, Вовк упіймав відро, кошик, глечик, було дуже смішно». (Сергій Гвардіонов)
   «Коли веселий Зайчик і Сірий Вовчик співали і танцювали, їх підтримував увесь зал. Було дуже цікаво грати з ними в ігри. Усі учні нашого класу дуже зраділи, коли Вовчик і Зайчик потоваришували. Думаю, що всі повинні жити в мирі й дружбі. Адже не дарма говорять: "Щасливо жити, де вміють дружити"». (Анна Інєєва)
    «Я весело провів час» (Глєб Прєсняков), і «Мені шкода, що він промайнув так швидко» (Олександра Павлова)
    А під словами «Мені дуже сподобалася вистава» підписуються всі наші кореспонденти, а також Кирил Наливайський, В. Гебескул, Олександр Косик. Ми впевнені, що й всі інші глядачі вдячні чудовим молодим артистам за отримане задоволення й добрий настрій. Велике спасибі!
    Дякуємо класоводу 3Б класу Юлії Петрівні Гребенюк, яка надіхнула своїх вихованців на написання творів-відгуків.

Переглядів: 293 | Додав: Yulia | Дата: 24.02.2011

«  Лютий 2011  »