Середа, 17.10.2018, 19:34

Головна » 2011 » Січень » 18

Таку назву мав науково-теоретичний семінар, який напередодні нового року провела кафедра корекційної педагогіки Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського на базі нашого навчального закладу. З інформацією про те, як відбувається інтеграція дітей з вадами зору в навчально-виховний процес в школі-інтернаті, виступив директор школи Сергій Дмитрович Сторчаус.
    Заступник директора з НВР Тетяна Михайлівна Біденко презентувала науково-дослідну роботу навчального закладу з теми «Організація інтегрованого навчання учнів з вадами зору в умовах ЗОШ-інтернату» в рамках Всеукраїнського експерименту "Соціальна адаптація та інтеграція в суспільство дітей з особливостями психофізичного розвитку шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах".
    Рустам Костянтинович Тараненко, старший викладач кафедри корекційної педагогіки КОІППО, президент Українського інституту корекційної та реабілітаційної валеології виступив з повідомленням "Ресурсний центр валеологічного менеджменту: корекційні послуги, перспективи, напрацювання".
   Про взаємодію кафедри корекційної педагогіки КОІППО ім. Василя Сухомлинського зі школою-інтернатом розповіла методист кафедри Катерина Миколаївна Балютіна.
    В роботі семінару брала участь завідувач офтальмологічним відділення дитячої міської поліклініки Тамара Іванівна Гаршанова, яка довела до педагогів інформацію про рівень захворюваності очей у дітей міста Кіровограда.
   Про роботу Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної консультації по виявленню дітей з особливими освітніми потребами, залученню громадських організацій, батьків хворих дітей у навчально-виховний процес повідомила учасників семінару завідувач КМПМПК Олена Миколаївна Дорошенко.
   Практичним досвідом інтегрування дітей з особливими потребами у освітній простір школи-інтернату поділилися педагогі, які працюють в класах для дітей з вадами зору: Людмила Вільгельмівна Гаврилюк, Юрій Петрович Іванов, Жанна Леонідівна Скринько. Зокрема, педагогі, які були відряджені до Львова з метою ознайомення з навчально-реабілітаційним центром «Левеня» для дітей з вадами зору, повідомили присутніх про особливості організації навчального процесу в цьому закладі. Напрацювання наших педагогів стануть основою експеріменту, мета якого – забезпечення доступу до шкільної освіти дітям з особливими освітніми потребами (зниженим зором) в школі-інтернаті; створення спеціальних умов для корекційної спрямованості навчання ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: Yulia | Дата: 18.01.2011

«  Січень 2011  »